Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Iznenadjujuce dobra, drasticno bolja od Klana, Grupe, Pet, Juznog vetra... Cak ni Viktor Savic ne smeta toliko :D  Odgledao sam 4 epizode

 

Gledam preko arena cloud aplikacije

Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment

Do 1.3. je dzabe srednji silver paket u kome je i ta SuperStarTV gde se pustaju Sluzbenik, 12 reci i sl. a u okviru video kluba ima 10ak serija i filmova, izmedju ostalih i 12 reci i Klan...

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

Počela sa da gledam i odustala posle 15 minuta. Nemam živaca za još jedan ciklus nasilja i droge. A i glumci su očajni.

 

 

Bolji, prizemniji pa I duhovitiji od svih dosadasnjih ciklusa nasilja i droge. 

 

Mozda je nastupilo zasicenje ali vredi pogledati. 

  • +1 3
Link to comment

Baš tako, onako. Vergla to nekako, na mišiće, ali iz nekog sam ipak razloga pogledao sve tri epizode. Dosta sporo i čini se, i dalje nedovoljno razrađeno iako je treća epizoda verovatno i najpristojnija. Ima propusta onoliko, ali možda me neki sentiment "veže" za TV, pa epizodu odgledam do kraja. Ima dobrih minijatura, ali i teških neverovanja, ali kreće se. Sporo, ali se ipak kreće.

Ne znam samo što odbijaju da se povezuju sa originalnom serijom kada to zapravo i jeste ta originalna serija prilagođena novim vremenima.

Link to comment

i meni sporo.

ali ima 20 epizoda pa se nadam da ce se to ubrzati.

jezda i tika na ocekivanom nivou. bojan dimitrijevic divno osvezavajuci, inace nisam znao da mu je jelena stupljanin jaca polovina.  :)

Link to comment
19 hours ago, foto said:

kako izgledaju kamiondzije doo?

el da vracam nazad da gledam ili da propustim?

 

Jutros videh na instagramu Nemanje Matića da se pojavljuje u jednoj sceni :D

 

Tika je pokretima skinuo Čkalju u originalu (mislim koliko je to moguće), dok Jezdić glumi mrguda previše usiljeno. Al ja sam pogledao na preskok jednu epizodu samo...

Link to comment

Ovi su stvarno pomislili da mogu da  skinu Jareta i Paju , da ne spominjem jos  sve glumce koji su prosli kroz originalni serijal   , kakvo sranje  i bacanje para na snimanje  ovakve  gluposti :unsure: Koliko je prazan ovaj remejk , pa ono su bili glumci sa prirodnom harizmom, kao da nisu ni glumili a ovo  novo je sve vestacki , bez duse.

Edited by Micko8
Link to comment
19 hours ago, April said:


To je u stvari jako, jako loše

Sent from fav toy
 

Gledao i veceras i juce i stvarno je grozno, u najboljem maniru onih zakopanih blaga iz 90-ih "ma samo da smo zivi i zdravi" 

Link to comment
On 27.12.2020. at 22:31, dillinger said:

 

Bolji, prizemniji pa I duhovitiji od svih dosadasnjih ciklusa nasilja i droge. 

 

Mozda je nastupilo zasicenje ali vredi pogledati. 

Manje tipična serija od mnogih. Bilo mi dosadno sve pa sam na kraju pustio to iako sam kad sam video fotke i trejler reko sebi da mi ne pada na pamet. Ne dave sa seksom, ni s uličnim moralom, ne dave s frajerizmima ni fenserajem... Mnoge niske strasti na koje se vata ovdašnja publika su zaobišli. 

 

Možda me zbog glavnih likova malo vozi na Čačak devedesetih pa sam se primio. Ali muzika je svakako odličan zahvat, onaj bubanj. Makar to zaslužuje ful pohvalu.

 

Spoiler

Mada su mogli zaobići i onaj početni 'atentat', ono nije ni parodija ni karikatura, ne znam šta je ono. Možda im je trebao apsolutni debilizam u startu da se opuste. Nemam pojma, mene je mjuza tolko oduševila da ću probati da ispratim do kraja. :D 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...