Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Ko je rekao da je Tihana spektakularna glumica? Ljudima se prosto svidja ovako..

 

A Hana Selimovic igra tuziteljku na isti nacin kao sto je igrala inspektorku u Besi..

Link to comment
Ko je rekao da je Tihana spektakularna glumica? Ljudima se prosto svidja ovako..
 
A Hana Selimovic igra tuziteljku na isti nacin kao sto je igrala inspektorku u Besi..
Na topiku o seriji Novine, mislim



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
2 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Ko je rekao da je Tihana spektakularna glumica? Ljudima se prosto svidja ovako..

 

A Hana Selimovic igra tuziteljku na isti nacin kao sto je igrala inspektorku u Besi..

U prvom momentu sam posmislila da je u pitanju isti lik iz Bese. Ona je meni katastrofalna.

Link to comment
On 17.3.2020. at 11:17, Jimmy Kowalski said:

Ko je rekao da je Tihana spektakularna glumica? Ljudima se prosto svidja ovako..

 

 

Cura bi mogla da poradi na dikciji, nis je ne razumem kad prica , ni u Tajkunu ni u Novinama

Link to comment
3 hours ago, April said:

Južni vetar uopšte nije loš.

Hajlajt Berček - 'kako montira'

Sent from fav toy
 

 

I mene oduševila ta scena, sjajan detalj.

 

Dobra je serija.

Link to comment
Tajfun prso
Hana Selimović neupotrebljiva van pozorišta, Tihana neupotrebljiva bez Matanića, Radan Popović kida, ali nema kadra bez glumca.

Sent from fav toy


Tačno sve ovo...
I zaista odlično slikano...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Juzni vetar je postao gledljiv i samo mi smeta miki manojlovic, nekako se nije uklopio i vuk kostic ali on se standardno ne uklapa.

Slatke muke sam gledao u pocetku i nesto aesjebalo, postali su vulgarni, ali ne vulgarni sa stilom nego su ga preterali. Ne gledam vise, a viddim i da se serijal zavrsio.

Tate su super, jednostavna prica, a opet kad bi se analiziralo mogla bi da se snimi u skroz drugom pravcu, da bude prava drama. Nije humoristicna serija nego zabavna

Igru sudbine ne gledam jer mi se prispava oko 9

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...