Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Tajkun su razvukli ko pitu. Ko tursku seriju da gledam.
Ja uopšte ne mogu ovo da ispratim, naročito na nedeljnoj bazi.
Verovatno ću da sačekam celu sezonu
Nema potrebe. Svake nedelje je sve gluplje.

Sent from fav toy

Link to comment
Nema potrebe. Svake nedelje je sve gluplje.

Sent from fav toy

Bogami jeste... Ja sve nešto očekujem da bar neko "iskoči"...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Ja sam probao i Juzni vetar i Tajkun ali ne ide, previse sam gledao u zadnje vreme americkih filmova i par stranih serija sa tim krimi/mafijaskim temama pa mi je ovo sve prejadno. Recimo Bandovic mi je ok kao matori zadrigli sef neke mafije ali Kostic i Bikovic, pa jebem mu majku... ne ide, mora neko koga se uplasis a ne kad vidis lika da pitas jel koristi Kosili ili neku drugu bebi kremu... mrsavi, smotani, ne valja nista. Plus Miki Manojlovic propo. Ovo sa Bjelom isto kilavo do jaja. 

 

Deluje da su ulozene neke lepe pare ali dzabe kad nemamo glumce za ovaj zanr, ne vredi.

Link to comment

Meni film "Južni vetar" bio iznenađujuće gledljiv. A odgledala sam i "Jesen samuraja" ove godine, čini mi se oba filma negde oko nove godine, na tv-u.

 

 

Link to comment

Ako je Baca Kostic, prelepo se bacio u reku od jednog metka (dubler njegov) dok su ostali od par komada metaka manje leteli.

Kad je Bikovic sazvao ekipu da im saopsti pakleni plan napada, to mi je bilo presmesno nekako...

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Baca je klasicna sirovina na koju se loze klinci...

 

Meni je zao Bandovica, vrhunski je odigrao ulogu. Diklic i Bercek na svom vrlo visokom nivou, za klasu iznad svih.

 

Kostic je Sparta, CG ubica,

Edited by Milosh76
Link to comment

Ja JV nešto malo što sam odgledao, Bandović odskače, Miki došo da uzme kintu i ne zamara mozak otaljavanje samo tako, ove nesretnike ne vredi ni da spominjem...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Jedna od stvari koja mi je zasmetala je ta kako su prikazali svemogućnost naše službe , koja kontroliše iz senke sve, planira godinama unapred, kontroliše i Bugare i Crnogorce i Albance. Čista mitologija

Edited by Filozof manijak
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...