Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Prva epizoda je tacno 32 minuta filma... a kako saznajemo iz potpuno nepouzdanih izvora   | Prve cetiri epizode su iz filma. Od 16. februara krecu nove epizode.|  :D

Edited by Milosh76
Link to comment

Joj ja njega s onom facom i ramencima ne mogu nešto da kupim kao jebenog lika, pa to ti je. Dok recimo Glog sa svojom difolt dobrica facom mi je ledio krv u žilama. 

Link to comment

Labudova pesma, posthumna

 

Ja sam svario Bikovica, osim u tim pateticnim scenicama, kada jos povrh svega glumi mangupa,kao hvata brata za vrat i objasnjavva mu...joj

Ne volim bebi fejsove (ko ni lea di kaprija do pre koju godinu, kad je konacno ostario) al nesto mi lego ovde

 

Nego kazu mi Rusi da je Bikovic snimio neki film, glavna uloga i oborio je sve rekorde gledanosti u Rusiji. 

Lepa karijera. Svaka cast

 

Edited by Ravanelli
Link to comment

ma ok, kapiram ja to, al nekako mislim da je bas jako pogresno tako posmatrati. 

gledao prosli mesec na jucubu kuda idu divlje svinje.  i to je neki domaci kur, pa opet nema potrebe spustati standarde da bi se uzivalo. 

Link to comment
11 hours ago, ToniAdams said:

ma ok, kapiram ja to, al nekako mislim da je bas jako pogresno tako posmatrati. 

gledao prosli mesec na jucubu kuda idu divlje svinje.  i to je neki domaci kur, pa opet nema potrebe spustati standarde da bi se uzivalo. 

 

naravno da ne mora uvek za sve da se spušta granica, ex-yu klasici su dobrim delom zauvek vrhunska umetnost.

 

mislim i ja da možda jeste pogrešno spuštati standard, ali sam u fazonu da podržim, pa će opet izaći neka nova tilva roš ili nešto. i da podržim kontra radošima i ostalima.  na primer, pogledao sam obe sezone senki na balkanu, koje su realno poprilično očajne u skoro svakom smislu.

 

a i nešto mi jako prija domaće u psolednje vreme. čak sam prestao čitati knjige na engleskom. ne kupujem u ldlu jer nema domaćih proizvoda dovoljno. možda je vreme da počnem glasati za dss

 

Link to comment

a to je bas fora, sto je deckonja koji je uradio tilvu ros van svih kombina ovih koji snimaju splacine niskog standarda. nemam pojma. kapiram da kad se radi o scenariju, glumi, reziji, montazi i ostalim stvarima koje zavise samo od ljuckog faktora, svako treba da se iscima maksimalno.

Link to comment

Taj Južni vetar je nivo ispod teškog sranja...nije ni čudo da je vrv najgledaniji film ikada u Srbiji.:fantom:

A upravo ono što je svima trebalo je još jedan Južni vetar u vidu serije...

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...