Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Pa Bercek nije Sluzba, on samo koristi resurse sluzbe i ono sto je naucio u vojsci i Sluzbi da primeni na svoj "biznis". A da je realno... sigurno jeste... i tako je opstepoznato da svaki vidjeniji krimos ima znacu BIA... pa povezi sve to i dobijes romansiranu pricu iz Juznog vetra, ali verovatno i tacnu.

Link to comment
4 hours ago, Milosh76 said:

Baca je klasicna sirovina na koju se loze klinci...

 

Meni je zao Bandovica, vrhunski je odigrao ulogu. Diklic i Bercek na svom vrlo visokom nivou, za klasu iznad svih.

 

Kostic je Sparta, CG ubica,

Ja pričam o tome kako je lik napisan i odglumljen.Mnogo realnije nego Biković.

 

Link to comment

Mozda on decko glumi dobro neke druge uloge, ovo mu jednostavno nikako ne lezi i to je to. Sto je najjace od svega, juce ga zvali iz neke emisije dok je bio negde na selu i voditeljka ga pitala o zadnjoj epizodi a on pricao nesto onako utripovan, jednom kad udjes u kriminal jako je tesko izvuci se, pa dramske pauze, cuda muda... kao da je belosvetski kriminalac a ne srpski glumac u usponu. Sacuvaj boze.

 

Frenk gore objasnio, Bandovic najbolji, Miki otaljao, ovo ostalo sve nesto izvestaceno, neubedljivo.

Link to comment

Bandović se opasno fura na Peru Božovića. Ne mislim da je to loše, naprotiv.

Uopšte, ovaj Miloš Avramović opako radi sa glumcima, valjda je dugo radio kao asistent režije, pa savladao zanat. Uspeo je da od većine izvuče ponešto. Kad ne može da iscedi baš ništa, natera ih da ćute, kao onog Kljakinog tantuza. A Radonjić i Aleksandar Gavranić su baš otkriće.

Samo su me smorili doslovni citati Kuma. Iz aviona se videlo da će Miki Manojlović pasti kao Brando. U redu je brt, shvatili smo, ne moraš da crtaš, jbg.

Sent from fav toy

Link to comment

Ovi Švindleri su izgleda žešće govno.
Nemam običaj da komentarišem serije pre nego što odgledam makar tri epizode, al ovo je baš tanko.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment

Ja neko vece slucajno naleteo na par minuta neke serije gde Gorica Popovic zabada sekiru u celo Vojina Cetkovica. Ne znam sta je u pitanju ali samo na osnovu toga mogu da kazem da je serija vrh.

Link to comment

Gde god neko ucutka smaraca Cetkovica, pogotovo sekirom u celo, to ne moze da ne valja

 

Upravo ide repriza na rts ali ne mogu da gledam

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...