Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

3 hours ago, ToniAdams said:

a to je bas fora, sto je deckonja koji je uradio tilvu ros van svih kombina ovih koji snimaju splacine niskog standarda. nemam pojma. kapiram da kad se radi o scenariju, glumi, reziji, montazi i ostalim stvarima koje zavise samo od ljuckog faktora, svako treba da se iscima maksimalno.

сад нешто размишљам. то је заправо и објашњење зашто ја могу да прогутам домаћи реп, а доста људи не

спустим стандарде и подржавам, иако је реално доста тога буља

Link to comment

dobro je. panni nema neke specijalne razlike između sm i a&a

 

vic se lepi na vic

 

gledao jednu epizodu, deluje da su slobodniji pošto idu na kablu

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Stvarno je odlicna ova serija Slatke muke Po meni mnogo bolja od A&A,a vidi se da tu ima bas slobode i psovki ali sve to fino upakovano.Da li mozda gleda neko seriju Svindleri? Prva ep.obecava zanimljivu pricu,a i glumci su ok.Gagi Jovanovic najbolji,Gorica Popovic,Branka Pujic.  .

Link to comment

jel to druga ili treca sezona?

 

znam da su tri najavljene

odgledao sam prvu pre dve godine ili koliko vec ima kako je izaslo i posle nista nisam nasao u vezi nastavka

a ta prva mi se bas svidela

mislim da je pun pogodak sto nije beograd lokacija, vec banjaluka, izbegli su gomilu onih gluposti u koje obicno potone domaci film/serija

Link to comment

Da, druga od planirane trilogije. Baš me zanima da li će nastavak da bude onako oštar...

 

Prva sezona se i meni jako svidela, na momente mi je bilo možda i previše crnila. A kod nas nema šansi da se snimi orgijanje političara državnog vrha, to je sigurno

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...