Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Zanimljiv odabir termina...u vreme Slagalice i turskih serija, ozbiljne se institucije napadaju.

 

Za razliku od drugih projekata Prve, ulaganja u reklamu minimalna. Po dužini reklamnog bloka, imam utisak da je privatna produkcija unapred obezbedila plus sa sponzorima, pa je sve dalje benefit. To je možda čista situacija iz ugla finansija, ali ovakav hit zaslužuje mnogo veću gledanost. Ja za prvu sezonu nisam ni znao.

Link to comment
Zanimljiv odabir termina...u vreme Slagalice i turskih serija, ozbiljne se institucije napadaju.
 
Za razliku od drugih projekata Prve, ulaganja u reklamu minimalna. Po dužini reklamnog bloka, imam utisak da je privatna produkcija unapred obezbedila plus sa sponzorima, pa je sve dalje benefit. To je možda čista situacija iz ugla finansija, ali ovakav hit zaslužuje mnogo veću gledanost. Ja za prvu sezonu nisam ni znao.
Pa zar ovo nije prva sezona?

Ako je išlo na SUPERSTARTV prvo, oni su onda zatvorili sa njima, a ovo im je za reference da je išlo na nacionalnoj frekvenciji...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
15 hours ago, Frank Pembleton said:

Pa zar ovo nije prva sezona?

Ako je išlo na SUPERSTARTV prvo, oni su onda zatvorili sa njima, a ovo im je za reference da je išlo na nacionalnoj frekvenciji...

Aha, ovo je u stvari repriza prve sezone?

 

Ko da se snađe u šumi kablovskih kanala...kraljevstvo za pouzdan  raspored tv programa.

Do sad, čini mi se da je Moj TV najažurniji.

Edited by April
Link to comment
Čekao s Bikovićem red u katastru prošle godine. Opasan mangup; podlaktica dečija, bled kao rahmetli Dajana, ofarban u crno; mislim, kapiram ja da je to film, ali ovaj izgleda da trenira lastiš

Sent from fav toy


Sad gledam kako se nabildovao čovek.

Pa u faci se nabildovao. Hemija čudo.

Sent from fav toy

Link to comment

Baš je nikakav nastavk filma Južni vetar. Dve glupave epizode, od kojih je jučerašnja posebno tupava. Verovatno je odlučeno da se poradi na dubini karaktera, pa imamo prepričavanja kao u radio drami. A ako nema 5 psovki po rečenici, kao da nisu govorili.

Link to comment
Sad gledam kako se nabildovao čovek.

Pa u faci se nabildovao. Hemija čudo.

Sent from fav toy

Kao i onaj u Žigosanima, al ajde tamo treba da bude košarkaš pa ima logike...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
  • 2 weeks later...
Od 16.3. Tajkun na PTC-u
Premijera dan ranije na Superstar tv
Da, biće čak i neka fora gde će glumci komentarisati celu epizodu za vreme emitovanja na nekom sajtu..



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...