Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Nisam uspeo da pohvatam, da li će druga sezona Senki nad Balkanom ići samo na SBB mreži, ili će biti i na "frekvencijama"?
Za sada na SBB...




...shiit has hit the fan...

Link to comment
e, je l stvarno neko dogledao seriju pet? ona je imala i neku nesreću da su se u njenom terminu
dešavale neke bitne državne i sportske stvari pa nije išla baš svake subote, je l su žene spasle srpsko selo?
Gledala sam do 6.-7. a onda sledecu propustila zboh obaveza no ima na netu, pa planiram da zavrsim
Link to comment
  • 1 month later...
Vuk Draskovic i Sotra snimaju seriju o kralju Aleksandru !!!
Wire da jede govna...
epizodna uloga Dane D. u najavi :wub:
Biće GOT: Serbian edition



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Goran Stanković and Vladimir Tagić, the creators of hit Serbian TV drama “Morning Changes Everything,” are developing a political thriller revolving around the 2003 assassination of Serbian Prime Minister Zoran Djindjic and a reporter’s investigation of the murder.

 

https://variety-com.cdn.ampproject.org/v/s/variety.com/2019/tv/global/serbia-tv-series-zoran-djindjic-assassination-1203304676/amp/?fbclid=IwAR0e-pmlfFyHGQEpFp_n564j0nEODYpXLfAP1bhJjA0pzyu29Jbc5E9EOi8&amp_js_v=0.1#referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com&amp_tf=From %1%24s&ampshare=https%3A%2F%2Fvariety.com%2F2019%2Ftv%2Fglobal%2Fserbia-tv-series-zoran-djindjic-assassination-1203304676%2F

Link to comment

good. treba da se prica o tome. svaka im cast. veruovicu i dalje malo ko veruje, mucenik ko papagaj prica isto a jos se nisu otkrili pocinioci i nalogodavci. cia majka. 

Link to comment
6 minutes ago, mustang said:

good. treba da se prica o tome. svaka im cast. veruovicu i dalje malo ko veruje, mucenik ko papagaj prica isto a jos se nisu otkrili pocinioci i nalogodavci. cia majka. 

Odakle tebi da ce Burgiji da daju da pise scenario?

Link to comment
Just now, mustang said:

 

pa valjda ce da ga intervjuisu? 

fyi, burgija nije milan nego stariji brat

Bracu su zvali burgije...

A sto bi ga intervjuisali?

Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:

Bracu su zvali burgije...

A sto bi ga intervjuisali?

 

izvini procita li ti link sto si okacio?

sta ti je danas?!

ako hoce nesto kvalitetno da urade onda moraju da budu temeljnini pokriju i taj deo prica o obezbedjenju

 

starijeg su zvali burgija, mladjeg milance i brate nemoj da mi solis pamet oko toga kada sam bila tu , sedeli za istom stolom, izlazili na ista mesta, iste ljude poznavali....

Link to comment
2 minutes ago, mustang said:

 

izvini procita li ti link sto si okacio?

sta ti je danas?!

ako hoce nesto kvalitetno da urade onda moraju da budu temeljnini pokriju i taj deo prica o obezbedjenju

 

starijeg su zvali burgija, mladjeg milance i brate nemoj da mi solis pamet oko toga kada sam bila tu , sedeli za istom stolom, izlazili na ista mesta, iste ljude poznavali....

Ja ti kazem kako smo ih zvali , a oko linka...

"The series examines Djindjic’s assassination and its political repercussions through the eyes of three characters – the reporter, a police inspector and a young criminal – and the impact it has on their lives. “

Veruovic moze samo da bude ovaj treci, ali ne verujem...

Covek je bio telohranitelj , to sto on prica ovo ono...

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...