Jump to content
IGNORED

BrExit?


jms_uk

Recommended Posts

Ajd sad tri puta "Oče naš" za kaznu što ne pratiš :P
 

 

Britain Elects ‏@britainelects 8h
BMG EU referendum polls, with undecideds:
Online:
Remain: 41% (-3)
Leave: 51% (+6)

Telephone:
Remain: 46%
Leave: 43%
(10 - 15 Jun)
 
 
Britain Elects ‏@britainelects 9h
EU referendum poll:
Remain: 53%
Leave: 47%
(via BMG, phone / 10 - 15 Jun)
Excluding DKs.
 
 
Britain Elects ‏@britainelects 9h
EU referendum poll:
Remain: 45% (-4)
Leave: 55% (+4)
(via BMG, online / 10 - 15 Jun)
Excluding DKs.

 


a i barrcode isto
 

 

France’s plan for a bloody Brexit
Paris wants to cut cord quickly if Britain votes to leave the EU.

By Nicholas Vinocur and Tara Palmeri
6/8/16, 5:10 PM CET
  ...

 

 
 
 
 
YouGov izbacuje novu anketu večeras

Link to comment

Mudri ljudi. ^_^

Neće njima tamo neki srbin i šiptar da gaze svetu imperijalnu zemlju, a švabo i francuz, staaari neprijatelji, da prave ojropeišes vermaht.

Edited by Tribun_Populi
Link to comment

Ovo mi deluje malo previše na Brexit stranu.

 

Pogledaj sve anekete na vikipediji, ovi uvek daju ubedljivo najvecu prednost za Leave. Potpuno nepouzdani su.

Link to comment

sudeci po reakcijama nemaca i francuza meni se cini da bi oni da mi prvi pokusamo da izadjemo ne bi li videli sta su posledice. svi su kao za ostanak a to tako formulisu da je vise nego ocito da pujdaju. 

 

valjda nismo takve budale da prvi probamo. 

Link to comment

sudeci po reakcijama nemaca i francuza meni se cini da bi oni da mi prvi pokusamo da izadjemo ne bi li videli sta su posledice. svi su kao za ostanak a to tako formulisu da je vise nego ocito da pujdaju. 

 

valjda nismo takve budale da prvi probamo. 

 

E to je nekako i moj utisak, nekako nema besa na Britance, nego ono kokice i gledaju šta će Briti da urade :mellow:

Link to comment

Pa nema razloga da budu besni. Ovakav polozaj kakav je UK do sada imao je jednom moralo da se na neki nacin presece (mada mozda ne ovako). Nije prosto normalno da treca najvaznija zemlja u EU - a po nekim stvarima i druga ili prva - igra perifernu ulogu kakvu je sve vreme igrala. 

 

Apsolutno najgori ishod za Britaniju je da pobedi Leave sa tipa 0,01% I pobeda Remain za neki promil je uzasan rezultat koji nista ne resava, ali pobeda Remain za promil ne samo da nista ne resava nego stvara jos milion problema. 

Link to comment

Pa nema razloga da budu besni. Ovakav polozaj kakav je UK do sada imao je jednom moralo da se na neki nacin presece (mada mozda ne ovako). Nije prosto normalno da treca najvaznija zemlja u EU - a po nekim stvarima i druga ili prva - igra perifernu ulogu kakvu je sve vreme igrala. 

 

Apsolutno najgori ishod za Britaniju je da pobedi Leave sa tipa 0,01% I pobeda Remain za neki promil je uzasan rezultat koji nista ne resava, ali pobeda Remain za promil ne samo da nista ne resava nego stvara jos milion problema. 

pa sad... da mi ostanemo tu gde smo za taj promil pa cemo se nositi s problemima. 

 

mada, moje iskustvo sa glasanjima ovde je da sta god se desi ljudi to prihvate i gleda se kako dalje u situaciji u kojoj se drzava nasla. nekako ocekujem da tako bude ko god dobije bez obzira kako mala ili velika bila razlika u rezultatu.

Link to comment

pa sad... da mi ostanemo tu gde smo za taj promil pa cemo se nositi s problemima. 

 

mada, moje iskustvo sa glasanjima ovde je da sta god se desi ljudi to prihvate i gleda se kako dalje u situaciji u kojoj se drzava nasla. nekako ocekujem da tako bude ko god dobije bez obzira kako mala ili velika bila razlika u rezultatu.

 

U Engleskoj ce to biti slucaj. Za SCO ne bih iskljucio da SNP bukvalno sutradan objavi da ce traziti novi referendum. Ali, da, u svakom slucaju bolje je da i za taj 1 promil pobedi Remain - to sam i napisao inicijalno.

Link to comment

Ali, da, u svakom slucaju bolje je da i za taj 1 promil pobedi Remain - to sam i napisao inicijalno.

Nije, ni za koga sem možda, ali možda UK.

Link to comment

Nije, ni za koga sem možda, ali možda UK.

 

Ti mislis da neki rezultat pravi neku razliku za Srbiju :D 

 

Cak i da je to istina, a duboko sumnjam, niko ziv (mi ovde sigurno ne) ne znamo koji rezultat pravi kakvu razliku i kog obima. 

Link to comment
×
×
  • Create New...