Jump to content
IGNORED

NATO


bigvlada

Recommended Posts

Pa oni imaju i onu drugu dimenziju, izdajničku. To je ono kad nedićevci saučestvuju u otimanju stoke seljacima da bi se prehranili okupatorski vojnici. Kad, uopšte, ispunjavaju sve što im nemačka vojna uprava naredi a što je stoprocentno u interesu Nemaca, a ne domaćeg stanovništva. I što je protivno ne samo interesima, već i volji građana ove zemlje.

 

I po tom osnovu je najočiglednija paralela sa našim odnosom prema NATO, naročito u svetlu novih sporazuma. Pavle Karađorđević nije, oko tranzita vojnika Rajha, izdejstvovao ništa gori sporazum od ovih naših savremenih namesnika. Štaviše.

 

+1

Link to comment

Давно смо сви схватили да на овом форуму, и генерално у друштву, дува једна озбиљна промаја кроз бројне уши, као и да је нека политичка шизофренија озбиљно узела маха, тако да се без проблема може рећи да се неки љотићевци пале на Путина, али Ерејзер то није рекао - он је човек утврдио да су сви љотићевци за Путина, да је Дража изабрао Хитлера. Тим менталним ролекостером се насравило ка тези да су сви који су за Путина или за Дражу или за Љотића против НАТО, а самим тим и за Хитлера. :Hail:

 

А ја стварно не знам са којим прaвом неко ко се назвао Франко има образа да оптужује љубитеље словенске митологије да су фашисти. :sleep:

Edited by Прслин
Link to comment

To samo znači da sam ja najpozvaniji čovek da vam ukaže kojim ste putem krenuli.  -_-

 

Čekaj, jel sam u krivu kad kažem da se neki Ljotićevci lože na Putina?

 

Niste mi odgovorili na pretposlednje postavljeno pitanje. 

Link to comment

ja sam još 99 govorio da je aleksandar vučić fašista.

 

kako si ti tada posmatrao?

Психолабуд није фашиста напросто јер је најобичнији капо у логору. Ради оно што му газде кажу.

Link to comment

To samo znači da sam ja najpozvaniji čovek da vam ukaže kojim ste putem krenuli.  -_-

 

Čekaj, jel sam u krivu kad kažem da se neki Ljotićevci lože na Putina?

 

Niste mi odgovorili na pretposlednje postavljeno pitanje.

 

Које је било претпоследње?

 

Ниси у криву када кажеш да се неки љотићевци ложе на Путина, као што нисам ни ја у криву када кажем да се неки љотићевци ложе на НАТО. Ерејзеру је потребно да брзо дође на позиције НАТО добар / сви против НАТО лоши, па спуцан неким висококалоричним сендвичима из деведесетих срља у изједначавање противљења уласку у НАТО са подршком Хитлеру.

Link to comment

 

Jedini problem u svemu tome je sto NATO nema veze sa Trecim rajhom i to da se ljubitelji tadasnjih saradnika treceg rajha danas loze na Rusiju i putina, cvrstu ruku, lidera koji ce da dodje i uvede red, ljudska prava kao problem, zavere itd. ali nemoj da te logika spreci. 

 

 

 

 

Ali gde to? U Srbiji?

Šta ćemo sa bataljonom AZOV u Ukrajini?

Ne znam da je neko (možda jeste, al mi promaklo) NATO proglasio Trećim rajhom, samo naš odnos uporedio sa nedićevskim, po parametrima predaje suvereniteta i resursa na sopstvenu štetu, nedemokratski.

Mislim možda neko u, šta znam, Kirgistanu lokalnu politiku poniznu prema Putinu a na štetu vlastite zemlje, proglašava kvinsliškom. I ne znači da nije u pravu.

 

Paralele sa 41. su klizav teren naravno, ali i ti tek treba da paziš, bilo je itekako nacionalista u antihitlerovskom taboru. Diljem Evrope.

Edited by dillinger
Link to comment

Које је било претпоследње?

 

Ниси у криву када кажеш да се неки љотићевци ложе на Путина, као што нисам ни ја у криву када кажем да се неки љотићевци ложе на НАТО. 

 

Slažem se. 

 

Vaš rt sa irejzerom bih zanemario jer je to jedan od onih konflikata koje bih iznbegao kao Žižek na početku Sirije. 

Link to comment

vise ima obraz ili je makar imao. dveri se loze ili su se lozili na sv.savu

 

Jao da  na Svetog savu. Kako su samo divni. :cry: Dveri su pre 7 godina predavale iniciajtivu za rehabilitaciju Milana Nedica.

 

 Drugi predlog za rehabilitaciju su 3. jula 2008. Okružnom sudu u Beogradu predali Srpska liberalna stranka, Udruženje književnika Srbije, Udruženje "Dveri", Udruženje Srba iz Hrvatske i Udruženje političkih zatvorenika i žrtava komunističkog režima.

 

 

 

A ove godine tribinu. Pa sta to je samo tribina? Vidis da su raspravljali o tome da li je pozitivan lik ili ne. Sve je to u naucne svrhe.

 

 

Ali gde to? U Srbiji?

Šta ćemo sa bataljonom AZOV u Ukrajini?

Ne znam da je neko (možda jeste, al mi promaklo) NATO proglasio Trećim rajhom, samo naš odnos uporedio sa nedićevskim, po parametrima predaje suvereniteta i resursa na sopstvenu štetu, nedemokratski.

Mislim možda neko u, šta znam, Kirgistanu lokalnu politiku poniznu prema Putinu a na štetu vlastite zemlje, proglašava kvinsliškom. I ne znači da nije u pravu.

 

Paralele sa 41. su klizav teren naravno, ali i ti tek treba da paziš, bilo je itekako nacionalista u antihitlerovskom taboru. Diljem Evrope.

 

 

Pa o Srbiji i pricamo. Ja se nisam rodio u Ukrajini, mozda ti jesi. Ako se secas na temi o Ukrajini je samo prisustvo tih snaga bilo neprihvatljivo, da ne vadim sada quoteove, a sada u slucaju Srbije je i otici na protest ako se samo po tom jednom pitanju sa fasistima slazes OK. 

Edited by Eraserhead
Link to comment

Ozbiljno, Eras, prvo Urkajina, a onda i migranstak kriza je dosta relativizovala ove polove unutar kojih se vodi ova diskusija. 

 

Znači, natezanje ko su nacoši postaje nebitno jer nacoši postaju hodajući legitimitet. 

Link to comment

Imale su itekako i Dveri, samo sad se peru od toga

moguce. nebitno. meni je referenca bilo neko davno gostovanje onog tipa iz obraza i jove bakica kada ga je bakic raskrinkao. negde 2003/04. tad dveri nisu ni postojale

Link to comment

Ozbiljno, Eras, prvo Urkajina, a onda i migranstak kriza je dosta relativizovala ove polove unutar kojih se vodi ova diskusija. 

 

Znači, natezanje ko su nacoši postaje nebitno jer nacoši postaju hodajući legitimitet. 

 

Nisu ti polovi uopste relativizovani osim na ovom forumu i generalno u toj nesretnoj zemlji koja en zna gde udara. Moze se kritikovati EU zbog migranata i zadrzati osnovni sistem vrednosti.

Edited by Eraserhead
Link to comment
×
×
  • Create New...