Jump to content
IGNORED

The Expanse


hazard

Recommended Posts

44 minutes ago, mustang said:

naravno da je protomiller, i dzuli...sad ce oni da razjebu ceo svet da probaju da isteraju zloce i uniste sve sto moze da naskodi ... nisam citala knjige samo nagadjam.... a holden ce opet da dobije po nosu pa da nosi modrice pola sledece sezone...vole da ga sminkaju izgleda....

 

Ne nas protomiller vec protomolekulski protomiller, projektovan Holdenu (po Millerovim sjecanjima recimo) da privuce Rozinanta unutar prstena..

Link to comment

Jel  prsten put ka novim svetovima? Tj, oće li , konačno, opet biti akcije?

Svo ovo palamuđenje, te mi Belteri ovo ono, te osvećivanje jadnog i neshvaćenog tate Maoa, ubi svu dinamiku serije, a da ne spominjem da nema Bobi, nego gledamo plačnu facu Džuli iz Losta.

Link to comment
3 hours ago, Arkadija said:

Jel  prsten put ka novim svetovima? Tj, oće li , konačno, opet biti akcije?

Svo ovo palamuđenje, te mi Belteri ovo ono, te osvećivanje jadnog i neshvaćenog tate Maoa, ubi svu dinamiku serije, a da ne spominjem da nema Bobi, nego gledamo plačnu facu Džuli iz Losta.

pa sada da li smemo da kažemo? ali dobar zaključak, ne podnosim beltere, 

Link to comment

Ko što reče onaj belterski kapetan, Zemljani i Marsovci bi čitavu generaciju proveli gledajući u prsten, Belter je proleteo da vidi šta se dešava, to je otprilike i ugao gledaoca, ali nije ni razumno ni odgovorno da Holden sluša Milerovu projekciju kad niti razume o čemu se radi niti zna šta će izazvati svojim akcijama... samo se nadam da neće ostaviti neki baš zajeban cliffhanger na kraju sezone, ko će dočekati sledeću i ko zna kakva će sledeća biti u novoj firmi

Link to comment
  • 2 weeks later...

12&13 epizoda dolaze zajedno. 

problem je sto jedan od scena na kraju se pojavljuje na 1/3, valjda su sjebali nesto kada su kompresovali. zbudzili su kraj. nisam pola razumela

Link to comment
57 minutes ago, mustang said:

12&13 epizoda dolaze zajedno. 

problem je sto jedan od scena na kraju se pojavljuje na 1/3, valjda su sjebali nesto kada su kompresovali. zbudzili su kraj. nisam pola razumela

to sam i ja skontala...

 

kraj je mratavvvvv

 

 

fuj.... ali jedva cekam AMAZON da ovo zavrsiii

Link to comment

E jesu zbrzali... A i nije naročito uzbudljivo finale, poprilično predvidljivo. Plus moralna transformacija na kraju, bljak. Barem ugaziše onog balavog smarača.

Link to comment

Ok je finale, moglo je bolje, ali nije da su usrali sve, to sa ovim moralnim preokretom je najbezvezniji deo, i prilično predvidiv, tj. od one suze koju pusti u zatvoru je bilo očigledno da će se to desiti... ali ostalo je manje više ok, ništa spektakularno, ali kulturno zaključeno.

 

 

 


Meni lično ovo može komotno da bude i kraj, da su ubacili neku malo dužu montažu na kraju o otkrivanju raznih zvezdanih sistema sa druge strane, pošto ne vidim gde dalje vodi priča odavde, nekako se bojim ako počnu uvoditi vanzemaljske civilizacije da bi moglo da postane sranje... ali nadam se da će održati dosadašnji kvalitet i priče i svega, u najmanju ruku. 

 

Sve u svemu, nisam nezadovoljan
 

 

Edited by Clem Fandango
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...