March 7Mar 7 Po meni, serija je trebalo da se završi kada su aktivirali prsten i portale, da ostane tako ambivalentan kraj.I literarni uradak posle tog momenta drastično gubi na kvalitetu.
March 7Mar 7 1 hour ago, Filozof manijak said:Po meni, serija je trebalo da se završi kada su aktivirali prsten i portale, da ostane tako ambivalentan kraj.I literarni uradak posle tog momenta drastično gubi na kvalitetu.To bi bilo ok da nema knjiga iz kojih bi se znalo šta dalje sledi i to što se ne bi snimile serije po tim knjigama ne bi ništa promenilo.U suštini se slažem, serija luta od kada su se pojavili prstenovi i nisu nekako poentirali na tome niti našli načina da tu priču razvuku dalje. Možda bi bilo bolje da su manifestovali neku vrstu aliena i nekako ih umešali u postojeći fajt frakcija ovako je sve ostalo u nekom magnovenju, nekonkretizovano pa se i radnja vratila glavnim delom na međusobni fajt beltera i earthera.
Create an account or sign in to comment