Jump to content
IGNORED

The Expanse


hazard

Recommended Posts

da

 

zasto imam neki cudan osecaj da ono dvoje ili makar jedno od njih nece dospeti do broda da licno prenesu poruku, vec zavrsiti poput milera i  dzuli (jel bi dzuli?)

Link to comment

ladno sam julie provalila po stavu daje sinara u agents of shields...inace ne bih imala pojma da je ista osoba

 

al miller u full hd kad kaze dobar je prijem hahahahaah

Link to comment
9 minutes ago, pbg12345 said:

e jest to dobra sprdnja

inace mi miler najsimpaticniji i drago mi sto je opet tu, pa makar i projekcija samo :D

 

 

meni su najsimpaticnije ona iz belta nadrkani komandir, valjda me podseca na mene hhahahaha, ozbiljna a smesna (ili samo meni smesna) i naravno marsovka pogotovu kad oplevi sa onom irankom sa dubokim glasom. 

 

i miller a bogami i onaj misicavi sa jon snoom mi se sve vise svidja, lepo su ga obojili, dobio je dublje i misteriozno znacenje. sad me sve zivo zanima sta je radio pre nego sto je otisao na brod

 

najmanje sam zainteresovana za jon snow-a i onu njegovu tamnoputu belterku (al frizura joj je gadna bas bas!) 

i mislim da su oboje slabiji glumci. na primer ona majkl iz star trek discovery....majko mila kakav bi to bio mindfuck sa serijom. 

Edited by mustang
Link to comment

pomislih na njega, ali si me zbunila sa ovim "bojenjem"

da, definitivno najzanimljiviji od njih na "rosi"

 

nadam se da nece nastaviti popunjavati prazan hod sa ljubavnim zapletom ovo dvoje, dosadno i nepotrebno

Link to comment

Ja nešto siguran da Miller nije Miller nego protomiller. I ovaj Holden, kad će ga ovaj povesti negdje, nakon ulaska u prsten, kao da najavi kratko - "nešto si čudan" :D

Link to comment

naravno da je protomiller, i dzuli...sad ce oni da razjebu ceo svet da probaju da isteraju zloce i uniste sve sto moze da naskodi ... nisam citala knjige samo nagadjam.... a holden ce opet da dobije po nosu pa da nosi modrice pola sledece sezone...vole da ga sminkaju izgleda....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...