Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Najavili su a i sva moguca stampa rastrubila. Znaci sto posto.

Ako imas internet tamo gde si, instaliraj Orion TV i gledaj besplatno. Imas neko vreme a onda ti traze da uplatis. Znaci ako nisi do sada instalirao mozes preko toga.

Snaći ću se, ali me nervira ovo impulsivno ponašanje predsednika. Kaznu neće eliminisati, odložiće je je za plej of ??? Da igramo pred praznim tribinama u plejofu ? Bolje je sada, sigurni smo učesnici plej ofa. Može da nam se desi da prva utakmica u Nišu bude protiv Zvezde. Šta je, tu je. Bolje je da kaznu odradimo sada, a tada će biti više gledalaca. Sreda 16 sati, ne verujem da bi bilo više od 2-3 hiljada posmatrača na stadionu.

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da ce je preinace u novcanu....jel niko nije ovako brutalno kaznjen,prakticno za nista.Nit je ko video to gadjanje...nit je ko pisao o tome posle utakmice...

DakleM.....zavera :)

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Nažalost, važnije od toga, da li je iko od novinara pisao o tome, ili da li je viđeno negde na kameri, jeste to da je ušlo u zapisnik delegata Dragana Ilića. Srećom po nas, predsednik nam je pravnik, te poznaje regulacije. Rekao je da će se žaliti, da igramo pred publikom protiv Voše... Ali se plašim šta ćemo kada publika vidi Lalata i kada se "ponovi incident"...  

Link to comment

Nisam napisao Orion TV ili neku drugu aplikaciju tipa Srpska TV, Total TV i slicne instaliras na telefon i gledas preko njega. Prva radi sto posto za ostale treba da vidis i ne znam da li ostale imaju rtv 1. Mozes da nadjes i neki link preko pretrazivaca na telefonu a na mozzart sportu mozes da pratis tekstualni prenos. Za sada je samo najava utakmice ali sam siguran da ce biti i tekstualnog       http://www.mozzartsport.com/rezultati

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Sta ti je isprdjivanje, nezadovoljni su sto je dao samo 9 gola na 22 utakmice. Pa sta mi da kazemo za Rocka, gde im je strpljenje...  :lolol: Sad bi nam lego ko kec na desetku, samo kad bi ga naterali da izdrzi da odigra do kraja maja...

Edited by W.F.C.
Link to comment

Nije on za nas ne igra sa emociju plus gipsy shit,plus igramo sa cz u play off,ima tehniku i sve ali nama treba borac na terenu ne šetač.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...