Jump to content
IGNORED

The Hateful Eight


Jimmy Kowalski

Recommended Posts

morao sam juče da ga vratim i odgledam ponovo. sneg, zavejane gudure vajominga, diližansa... šta još može više da poželi fan vesterna od početka filma. što se ostatka filma tiče od mene 8, od tarantina draži su mi samo pulp fiction, django i bastards.

 

 

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...
6 hours ago, SNARC said:

image.png.21454402aa75174a647d92166c288676.png

 

 

Da ga skinem i pustim..nije mi to TO. 

 

Ovako..subota vece..kasni sati, neko pice i zima Vajominga. 

 

Ja ga bome i pustim. Svake zime jednom. Kad ulaze sa one hladnoce pa zakivaju dasku na vrata svaki put... A ja u toplom :D

  • Haha 1
Link to comment

Sve Tarantinove filmove sam gledao 10+ puta ali ovo mogu gledati svake nedelje po jednom. Briljantno. Moraću da se isprsim za neku 4K Blu-ray kolekciju, ovo što ima po striming servisima ili ne daj bože Apolonu je baš lošeg kvaliteta 

Link to comment

Ja vec ne bih u tolko kratkomrazmaku mogao da ga gledam..nije mi toliko rewatchable..malko je i spor i dosadnjikav, licno..od Tarantina, najvise su mi rewatchable Basterdsi, Pulp i Dogsi..ali sma i njih gledao u razmacima vecim..dodje mi da napsiem za ovaj film jednu receziju, sta mi se dopada, sta ne, zasto voli  odredjene likove, sta mi ens lajka a sljakalo je u drugim njegovim..nego, ne znam da li da ga prvo repriziram, nisam ga odavno gledao,ali prilicno mi je ostao u secanju..

Edited by Misko
  • Hvala 1
Link to comment
On 30. 1. 2024. at 9:12, arheolog1981 said:

Sve Tarantinove filmove sam gledao 10+ puta ali ovo mogu gledati svake nedelje po jednom. Briljantno. Moraću da se isprsim za neku 4K Blu-ray kolekciju, ovo što ima po striming servisima ili ne daj bože Apolonu je baš lošeg kvaliteta 

 

Nema ga na 4K, samo pulp fiction, reservoir dogs, once upon a time in hollywood i inglorious basterds. Ako ne računamo true romance, steelbook sam nabacio neki dan :evilsmile:.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...