Jump to content
IGNORED

The Hateful Eight


Jimmy Kowalski

Recommended Posts

Meni se …Holivud ne dopada previše. Možda sam nešto propustila da shvatim, ja sam ga doživela kao film ni o čemu, uz sjajnu glumu i niz odličnih epizoda.
Drugar sa kojim sam gledala oduševljen.

 

Moj izbor bi bio 8 mrzećih uvek.

  • +1 2
  • Wub 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
3 minutes ago, pt 2.0 said:

Meni se …Holivud ne dopada previše. Možda sam nešto propustila da shvatim, ja sam ga doživela kao film ni o čemu, uz sjajnu glumu i niz odličnih epizoda.
Drugar sa kojim sam gledala oduševljen.

 

Moj izbor bi bio 8 mrzećih uvek.

Omaz kraju Zlatnog Doba, pocetku Novog Holivuda, reference na Seron Tejt slucaj, i ispravljanje istorije sa istim..valjda..ni mene nije impresioniralo, kako je ispalo..

Edited by Misko
Link to comment

Jasne su mi reference, hvala.

No, kad si spomenuo Šeron Tejt, ovo što mi se jeste dopalo 

/ide spojer/

Spoiler

osim štrokavih nogu u bioskopu jeste kako je dovršio film razvedeno od onoga kako je bilo u realnosti.


Okej, sad kako se prisećam nekih scena - ima puno duha u detaljima koji su prikazani...

Link to comment
2 hours ago, morgana said:

 

ouatih, svakako

 

Ovo bih voleo da gledam na leto, na otvorenom.

 

Ne znam kakav je doživljaj na krovu Doma vojske? Mada, tamo repertoar prošlog leta i nije bio preterano zanimljiv, a ako se dobro sećam i nabavka ulaznica je nekako komplikovana.

25 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Quentin je najavio da ce za potrebe svog poslednjeg filma The Movie Critic snimati svoje verzije scena iz nekih mu omiljenih filmova 70-ih. Izmedju ostalog planira da snimi kraj Rolling Thundera onako kako je Paul Schrader napisao u scenariju..

Ne znam kako bi to moglo da izgleda, hajde da sačekamo.

Nešto i ne volim da se unapred informišem, pa ne čitam temu ni ovde na forumu.

Link to comment

Na krovu Doma vojske je pirkao neki vetric kad sam bila, bilo je lepo. I nisu previse stolica nagurali, nego taman. Repertoar je bio prosek. Sad ne mogu da se setim za ulaznice kako je islo.

Ima i Art bioskop Kolarac tu letnju varijantu na terasi. Nekad je imao i Parobrod, valjda se zvalo Filmstrit.

  • Hvala 1
Link to comment
57 minutes ago, Ras said:

 

Ovo bih voleo da gledam na leto, na otvorenom.

 

Ne znam kakav je doživljaj na krovu Doma vojske? Mada, tamo repertoar prošlog leta i nije bio preterano zanimljiv, a ako se dobro sećam i nabavka ulaznica je nekako komplikovana.

 

 

ne znam, nisam bila, proslog ljeta sam namjeravala ali nesto me sprijecilo, npr lijenost i netfliks.

ali evo stela kaze da je fino :)

na njen spisak dodajem i bioskop zvezda

Link to comment
1 hour ago, pt 2.0 said:

Jasne su mi reference, hvala.

No, kad si spomenuo Šeron Tejt, ovo što mi se jeste dopalo 

/ide spojer/

  Hide contents

osim štrokavih nogu u bioskopu jeste kako je dovršio film razvedeno od onoga kako je bilo u realnosti.


Okej, sad kako se prisećam nekih scena - ima puno duha u detaljima koji su prikazani...

Pa na to sam mislio kada sam rekao prepravljanje istorije..nisam implicirao da je tebi nesto nejasno :blush:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...