Jump to content
IGNORED

The Hateful Eight


Jimmy Kowalski

Recommended Posts

21 minutes ago, Sludge Factory said:

 

Mnoooogo vise :fantom: Ridli ima tri i po filma. Sto nije za bacanje, but still... Toni ga sije za mnogo kopalja, an zeneral. 

 

  

 

Kapiram sta hoces da kazes i nije to daleko od istine. S druge strane, ipak se vide Tonijeva kamera/kadriranje/montaza, plus je Toni promenio kraj (na bolje). Tako da, ipak Tonijev :D Dobro ajde 50/50. 

 

ima u onom director cut-u alternativni kraj, pogledaj ako nisi

 

e to je kventin 1/1, mada pre mislim da je oficijelni kraj zasluga producenata

Link to comment
6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ima u onom director cut-u alternativni kraj, pogledaj ako nisi

 

e to je kventin 1/1, mada pre mislim da je oficijelni kraj zasluga producenata

 

E nisam gledao, ali znam iz price kakav je originalni kraj. Pogledacu naravno, jednom, kad stignem. :dry: 

 

Da, u pravu si, mozda su zapravo producenti zasluzni za promenu kraja, ali ajd da kazemo da je i Toni imao udela, a svakako je morao i da se slozi. 

  • +1 1
Link to comment
Spoiler

Ya know, I read a lot. Especially about things... about history. I find that shit fascinating. Here's a fact I don't know whether you know or not. Sicilians were spawned by niggers.It's a fact. Yeah. You see, uh, Sicilians have, uh, black blood pumpin' through their hearts. Hey, no, if eh, if eh, if you don't believe me, uh, you can look it up. Hundreds and hundreds of years ago, uh, you see, uh, the Moors conquered Sicily. And the Moors are niggers.So you see, way back then, uh, Sicilians were like, uh, wops from Northern Italy. Ah, they all had blonde hair and blue eyes, but, uh, well, then the Moors moved in there, and uh, well, they changed the whole country. They did so much fuckin' with Sicilian women, huh? That they changed the whole bloodline forever. That's why blonde hair and blue eyes became black hair and dark skin. You know, it's absolutely amazing to me to think that to this day, hundreds of years later, that, uh, that Sicilians still carry that nigger gene. Now this...No, I'm, no, I'm quoting... history. It's written. It's a fact, it's written.Your ancestors are niggers. Uh-huh.Hey. Yeah. And, and your great-great-great-great grandmother fucked a nigger, ho, ho, yeah, and she had a half-nigger kid... now, if that's a fact, tell me, am I lying? 'Cause you, you're part eggplant.

 

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Film nije snimljen po Quentinovom scenariju, potpuno su ga iskasapili, bio je vrlo ljut na Stone-a zato je i trazio da bude potpisan samo da je njegova prica. Da je on rezira NBK, to bi bio potpuno drugaciji film sa istim likovima. To je ispalo lose iskustvo za njega, za razliku od True Romance, gde nije imao primedbi na reziju Scotta, ukljucujuci i drugaciji kraj..

 

 

  • Hvala 2
Link to comment

U velikoj meri jeste. Posto su Rodriguez i on drugari, nije bilo dileme da ce se Robert drzati scenarija, a opet Quentin mu ne bi dao da rezira da ne voli njegov stil. Pravi primer prijateljske saradnje..

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Film nije snimljen po Quentinovom scenariju, potpuno su ga iskasapili, bio je vrlo ljut na Stone-a zato je i trazio da bude potpisan samo da je njegova prica. Da je on rezira NBK, to bi bio potpuno drugaciji film sa istim likovima. To je ispalo lose iskustvo za njega, za razliku od True Romance, gde nije imao primedbi na reziju Scotta, ukljucujuci i drugaciji kraj..

 

 

Kakav je kraj kod Tarantina? :spojler:

Link to comment
5 minutes ago, Lancia said:

Kakav je kraj kod Tarantina? :spojler:

Spoiler

gine klarens, a alabama auto-stopom odlazi iz kalifornije

 ovo je moja pretpostavka da je alternativni kraj u directors cut-u tarantinov

 

tj da je u originalnom scenariju takav kraj prvobitno napisan, a ovo što smo videli je producentska intervencija

 

pogledaj dcrmk4 šta ti teško

Edited by kud u maglu Simoviću
  • Hvala 1
Link to comment

Možemo li da se složimo da je Tarantinov završetak tužan za ljubitelje Kristijana Slejtera, a na radost nama koji volimo Patrišu A?

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...