Jump to content
IGNORED

The Hateful Eight


Jimmy Kowalski

Recommended Posts

Ono sto mozda izgleda dobro na papiru, drugacije izgleda kada se snimi. Tj. drugacije mi reagujemo. Tony je zeleo srecan kraj jer je toliko zavoleo Clarenca i Alabamu da nije imao srca da ubije Clarenca. Quentin kada je pisao (to mu je bio prvi zavrseni scenario) bio je u buntovnom fazonu i prezirao je hepiend. Ali je i sam posle osetio isti sentiment kao Tony, shvatio je da je bio u pravu.

  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, Misko said:

Onde je i From dusk till dawn njegov..em pisoa scenario, em glumi u njemu(lose, samoga sebe:D)

 

2 hours ago, Jimmy Kowalski said:

U velikoj meri jeste. Posto su Rodriguez i on drugari, nije bilo dileme da ce se Robert drzati scenarija, a opet Quentin mu ne bi dao da rezira da ne voli njegov stil. Pravi primer prijateljske saradnje..

 

 

Onda i Planet Terror dodajte na listu jbg. 

Link to comment

1 Pulp Fiction

2 Đango

3 Basterdsi

4 Rezervoar Psi

5 Kil Bila

6 Hateful Eight

 

Džeki Braun mi je bio dosadan :sad: doduše, možda sam ga prerano gledao. Death Proof nezanimljiv, Planet Terror mi je bio bolji iz tog dvojca. Četiri sobe previše uvrnut, Holivud dosadan. Hateful Eight volim samo zbog Waltona Gogginsa, bio bi mi predosadan da nije njega.

 

Link to comment

Opening scena Basterdsa, je nesto savrseno..dijalozi, amtosfera, gluma..i napetost je veca u tih desetak minuta, koliko traje scena, nego u celom H8, imho..ovakav je H8 trebao da bude po meni, ako gledamo atmosferu..i basement reveal je daleko, daleko genijalnije odradjen..

Link to comment
26 minutes ago, Valkyrie said:

pbdupww.jpeg

 

Herr Waltz fali u Hateful Eight, ali da je igrao npr Osvalda ukrao bi šou.

gotivim her Valca, ali ne..Tim Rot kida, odlican glumac..Osvaldo je kao neki zli brat blizanac Valca u Djangu..za koga ja ludak i dalje navijam kada gledam :D

 

b002f0e3-fa87-482d-a17e-44e39e759915_tex

:heart: najgitvnija  banda zlih ubica ikada..

Link to comment
14 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Ne hvali.

 

Uloga je napisana za Rotha, koji je naravno sjajan..

Odličan je Roth, pomenula sam Osvalda jer mi najviše taj karakter liči da bi Waltz bio odlična alternativa.

Kažem da fali jer ga ja obožavam, dakle čisto subjektivno petljanje, ništa drugo.

  • Wub 1
Link to comment

Pritom je Hans Landa originalno i pisan za Rota, tako da..:D

jesu slicni ser Rot i her Valc..

A i Osvaldo je i pisan da bude Englez, ne Svaba, u tom grmu lezi zec..

jedna od retkih serija koju sam gledao, Lie to me, zbog Rota....

Edited by Misko
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
10 minutes ago, Valkyrie said:

Odličan je Roth, pomenula sam Osvalda jer mi najviše taj karakter liči da bi Waltz bio odlična alternativa.

Kažem da fali jer ga ja obožavam, dakle čisto subjektivno petljanje, ništa drugo.

 

Jasno. Imaju njih dvojica izvesne slicnosti. Waltz bi bio dobar i kao bellhop Ted u Four Rooms.

 

Meni je iskreno nedostajao Roth kod Quentina, pa me je obradovali sto mu je namenio super ulogu.

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Ja sam ono 13. prase kome je JB najbolji, najzreliji Tarantinov film.

U Psima i Pričama je uspeo da iskontroliše tu navalu, erupciju potrebe za omažima, ili možda nije bio dovoljno samouveren kao za KB 1 i 2, te H8. Basterdsi, Đango i Holivud su, uz sve to, i tek povremeno dobar humor, bljutave revenge fantazije.

 

Definitivno bih voleo, pre nego što nastavi da se davi u svojoj beznadežnoj ljubavi prema filmovima drugih, snimi nekoliko po romanima/scenarijima drugih.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...