Jump to content
IGNORED

Igr(ic)e su umetnost ili nisu, nastavlja se


Прслин

Recommended Posts

Па када писци нису најважнији. Драг ми је Милијус, али ми је истина дража.

 

Да Миралем 10 година има куче које се зове Уметност, па да му она побегне, он да је тражи данима и да га онда зову шинтери јер су је пронашли на Дорћолу, скотну и пуну чичака и крпеља, стао би пред њу и гарант је не би препознао него би почео да кења нешто у фазону "То није Уметност, јебала вас Уметност и све ове џукеле, ја сам можда имао папагаја и волео хард рок". Крампа, са друге стране, не би признао да је то Уметност ни када би га ћапила за дупе док са Миралемом демонстративно излази из кафилерије.

Edited by Прслин
Link to comment
  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    69

  • Caligula

    48

  • Krampa

    28

  • Miralem

    23

Top Posters In This Topic

Posted Images

istina je precenjena, kao i umetnost, uostalom. nista, posto neces knjizevnost, ostaju na racunarima.

 

sad cu da splitujem ovo, jedna od boljih prica na forumu u poslednje vreme.

Link to comment

Здраво свима и добродошли!

 

Елем, играм Until Dawn и разбише ме џамп скерови. Свака два минута поскочим метар од фотеље, питање је да ли ћу доживети крај игре. Прича је класичан тин слешер са краја осамдесетих апдејтован новим жаргоном и модом, механика је и даље прилично линеарна иако користи бројне трикове да то сакрије, али има и прилично занимљивих решења које озбиљно освежавају поджанр чији су домети у скорије време омеђени Аланом Вејком и Квантик Дримом.

 

У ствари ми се баш свиђа игра. :)

Link to comment

Крампо, је л' филм уметност? Не она досадна говна што су снимали пијани Италијани шездесетих, већ рецимо Карпентер. Једноставно је питање, немој да бежиш у спрдање већ одговори поштено као што те поштено и питам. :)

Link to comment

Caligula je u pravu, gejmeri neće da priznaju da su besmisleno protraćili godine svojih života na jeftine iluzije a mogli su da se bave lepšim stvarima.

Kocka, žene i droga su zakon za infatilne igrice.

 

... jbg, jos dvadeset dvesta stranica ce ovde sa se kuca o lose utrosenom vremenu. Oko tebe beskonacni univerzum a ti se zabodes u dzojstik i trasirano se igras u dvoristancetu koje su ti uredili neki gikovi, pa ti se s vremena na vreme otme iz dubine duse "lele bate, ovo je UM-ET-NOST!"

 

Pa onda dodjes na forum i teras nesrecnu moderaciju da instalira tvoj usahli sentiment direkt pored Milice i Marine, boginja prodaje magle, sto ruku na srce i ima smisla jer tudej, evri shit iz art.

Link to comment

Kauboj izgleda za umetnost priznaje jedino slikarstvo i vajarstvo, ostalo je ha ha nice try suckazzzz!! :(

 

 

Svojstvo umetnosti je pre svega da resetuje, da ti svez pogled na svet, ucini ga ostrijim, ponudi beskonacan broj uglova gledanja a pri tom ti ne objasni™ nista i (hvala bogu) ne ponudi jasnu poentu. Dakle, da ti otvori oci i prosiri tvoje granice do u baskonacnost, ni manje ni vise od toga.

 

 

:fantom:

 

Nego, razumem zelju, i ja tako kad odem kod keve pa mi ona iznese sarmu za rucak, posle prvog zalogaja meni se otme "mmmmm, umEtnos!"

 

Nego jos nisam pozeleo da kacim njene sarme na ovaj PDF, valjda mi je dovoljno da mislim da su umetnost same po sebi ^_^

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...