Jump to content
IGNORED

Igr(ic)e su umetnost ili nisu, nastavlja se


Прслин

Recommended Posts

a i ti prsline brate, gde si kad smo kolektivno plakali na This War of Mine a sad ga olako bacaš ovde pred... moderaciju :sleep:

Рокси је направила фото робот Дис вора својом дефиницијом уметности, па рекох боље да јој покажем да и таквих игара има него да је убеђујем да је у ствари Bulletstorm оно право. :sleep:

Link to comment
  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    69

  • Caligula

    48

  • Krampa

    28

  • Miralem

    23

Top Posters In This Topic

Posted Images

ako ijedna igrica ima mesto u momi u ovom trenutku to je tetris. o ostalom se da diskutovati.

 

bila je izlozba pre dve godine.

(jeste, guglao sam malo juce)

 

ali vidm da i dalje nisu sigurni sta se procenjuje. vizuelni deo, kodovi ili sam proces igranja.

 

edit. kasnim sa linkom.  :dry:

Edited by Takeshi
Link to comment

bila je izlozba pre dve godine.

(jeste, guglao sam malo juce)

 

ali vidm da i dalje nisu sigurni sta se procenjuje. vizuelni deo, kodovi ili sam proces igranja.

 

edit. kasnim sa linkom. :dry:

Ма, визуелци. Ем касне на журку, ем се баве само сликом. Важнија изложба је била у Смитсонијану годину дана раније. Пошто дуго нисмо имали формално-правни аргумент (од Дјуиевог кодирања), ево извол'те сада два одједном. Први је сама изложба, а други је прва реченица у тексту ;). http://www.smithsonianmag.com/arts-culture/the-art-of-video-games-101131359/ Edited by Прслин
Link to comment

sačekaj da dobiješ drugo dete, onda ćeš imati vremena na pretek

 

Ako dobije blizance, kao ja, zaboraviće i kako mu izgleda kućište od kompjutera. Ja ako stignem 15 minuta dnevno da igram neke gluposti na tabletu, stigao sam. Snimio sam poziciju u D:OS dan pre nego što su blizanci izašli iz bolnice, i tu sam otprilike stao.

Link to comment

Ako dobije blizance, kao ja, zaboraviće i kako mu izgleda kućište od kompjutera. Ja ako stignem 15 minuta dnevno da igram neke gluposti na tabletu, stigao sam. Snimio sam poziciju u D:OS dan pre nego što su blizanci izašli iz bolnice, i tu sam otprilike stao.

 

Увек ме је занимало код беба близанаца, да ли се буде/плачу/гладни су у исто време, или имају свако свој ритам?

Може и мод тим да одговори, чисто да не буде да офтопичаримо.

Link to comment

^^jbt, ovo je najjadniji argument ikad.

 

Formalistički gledano, to čak ni nije argument.

 

 

да, то није био аргумент, али ово јесте

 

 

The greatest artists, you see, want to communicate in the most popular media of the time, they want to be heard. That's why Shakespeare wrote for the lice-ridden but packed theatres of London, that's why Bertolt Brecht collaborated with Fritz Lang to bring his theories to Hollywood, that's why Dickens and Dumas had their novels serialised in magazines. Why aren't games just fun? Because video games are now a language and language is a tool of expression and change. A bit like art, yes?

 

http://www.theguardian.com/technology/gamesblog/2014/jan/08/video-games-art-and-the-shock-of-the-new

Link to comment

Увек ме је занимало код беба близанаца, да ли се буде/плачу/гладни су у исто време, или имају свако свој ритам?

Може и мод тим да одговори, чисто да не буде да офтопичаримо.

 

Čak im ni zubi ne rastu u isto vreme (jednom već izrasli do pola, drugom još nisu ni nikli), a kamoli da se bude sinhronizovano. Naročito im je omiljeno da prave noćne žurke sa roditeljima, kada se jedan budi u 1, pola 5 i 7, a drugi u ponoć, pola 3 i pola 6 (i ostane onda budan dok se svi ostali ne probude).

Link to comment

Ako dobije blizance, kao ja, zaboraviće i kako mu izgleda kućište od kompjutera. Ja ako stignem 15 minuta dnevno da igram neke gluposti na tabletu, stigao sam. Snimio sam poziciju u D:OS dan pre nego što su blizanci izašli iz bolnice, i tu sam otprilike stao.

 

posle prvog otkazao subscription na swtoru, posle drugog prodao komp

Link to comment

sačekaj da dobiješ drugo dete, onda ćeš imati vremena na pretek

bogami nas deca nikad nisu sprechila da se igramo. to je valjda jedino u chemu nas nisu sprechli <_<

 

borite se drugovi :cry:

 

 

 

edip@glede dagmar. igrajte se dok su mali. posle bogotac ne moze da ih odvoji, kakva crna kafa zestina <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

ja se najiskrenije nadam da ti uopste ne znas sta pricas, nego onako napamet lupas. ili, jos bolje, podjebavas nas.

 

Велики Влада је смртно озбиљан, знамо се са Колонизације Марса и Палеофутуризма.

Edited by Џеремаја Крстић
Link to comment

vid ovoga, pokusava sve ne bi li se sam prosvercovao na umetnost.

sta me briga.vidim da je narod poceo da se gura pa bolje na vreme da se i ja uguram.

 

posle prvog otkazao subscription na swtoru, posle drugog prodao komp

 

:D ja stigao odigrati pola nekog asasin krida i to je to

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...