Jump to content
IGNORED

The X-Files - Trust no one


Frank Pembleton

Recommended Posts

Koliko ovi ljudi ne umeju da glume, bože isuse... Amaterska pozorišta imaju bolje glumce, gde su mi bile oči kod originalnog serijala? Šta se to dogodilo pa izgedaju ovako jadno?

 

Ne zajebavaj, ne fali nista glumcima. Sa onim glupostima koje Carter pise, i Brando bi izgledao jadno..

Link to comment

Ja stvarno mislim da je u pitanju neka svjesna autoparodija i potprckivanje fanova, u fazonu "ajde dovoljno ste zreli da kapirate da se zajebavamo i na vaš i na naš račun"

Link to comment

Prva i poslednja epizoda su proliv, veoma redak, takoreći vodenkast...

Između je bilo dobrih momenata, sprdnja mi nije smetala uopšte.

Naprotiv, epizoda sa najviše sprdnje mi je bila i najbolja (Mulder and Scully Meet the Were-Monster).

 
Link to comment

 

 

Naprotiv, epizoda sa najviše sprdnje mi je bila i najbolja (Mulder and Scully Meet the Were-Monster).

 

 

Kada sagledam celu sezonu, stvarno ispade da je ta epizoda bila najbolja.

Link to comment

da, baš sam siguran u tako nešto na osnovu jedne serije koju je Picolato napisao

 

mislim ni od Kartera niko nije očekivao da će da napiše ONAKVO smeće kao što je drugi X-files film, pa eto... 

Link to comment

Problem je pre svega što su imali samo šest epizoda da zadovolje potrebe svih fanova (jer je ovo i rađeno za fanove).

 

Mislim da bi utisci mnogih generalno bili znatno drugačiji da su imali duplo više epizoda na raspolaganju. Ovako su bili pod pritiskom da što više toga naguraju na tako malo prostora, što prema mnogima nisu uspeli. Meni lično je jedini veći problem ova poslednja epizoda iz pomenutih razloga, na ostale nemam nekih zamerki. Treća je bila briljantna, rame uz rame sa "Bad Blood" epizodom (S05E12)

Link to comment

Meni je druga epizoda bila najbolja, mozda sam bio pod utiskom onog sranja u prvoj.

 

Ona sa were-monsterom je isto odlicna, lepo je pocela i cetvrta sa onim djubretarom (susret Moldera sa ono svoje  prilikom njihove svadje je vrhunski, pa onaj osvrt na mucene 76-erse :D) , ali posle ispala sranje. Peta isto nije bila losa, a prva i sesta su uzasne.

Edited by pantelia
Link to comment

Mislim da je ovo poslednja epizoda Dosijea X koju sam pogledao. Mislim, repriziraću nekad sezone 1-5, ali novi materijal ću gledati jedino ako leči rak, a ja zapatim nešto tog tipa u međuvremenu.

 

Bajić sa Ravnom Gorom je Felini u poređenju sa ovim.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...