Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

The X-Files - Trust no one

Featured Replies

Ne moraš

  • Replies 203
  • Views 22.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ja sam nedavno odgledao od negde sredine prve sezone dao kraja na Prvoj, kad sam uhvatio reset (jer ide stalno, u beskonačnom krugu)...   I dlaje vozi odlično....

  • Bilo bi super, što se mene tiče... Okultisti okupljeni oko Marine Abramović odlaze u Martha's Vineyard na poziv misteriozne ženske osobe sa inicijalima C.C. (koju je Fox Mulder bejbisitovao kao malu d

  • ja kao veliki fan serije sam u fazonu: vrlo rado ću da gledam iako će da bude sranje  

Meni ova zadnja najbolja od novog serijala ...

ne mi se svidja nesto novi serijal

kao parodija originala

ne mi se svidja nesto novi serijal

kao parodija originala

+1

X-Files je Carterovo cedo, ali mu je davno trebalo zabraniti da pise i rezira. Nesto ko Lucas i SW..

 

Dve najslabije povratnicke epizode su njegove, a kako potpisuje i poslednju (koja je nastavak prve), ne moze se ocekivati bog zna sta dobro..

Mahom ste prestrogi u ocenjivanju.

Onaj tra la la kraj mi se malko zgadio.

Sve ukupno ovaj novi serijal deluje kao teška zajebaVancija.

ne mi se svidja nesto novi serijal

kao parodija originala

Мораће Скали да покаже нешто више од деколтеа вечерас да извади серијал.

lebca im, skarabudžili su u ovu jednu mučenu epizodu sve što nisu u 4 prethodne ( šesta epizoda je kao direktan nastavak prve ) i onda .........????????

videćete šta se onda desilo u filmu.... ^_^

- cela sezona je praktično parodija na originalnu seriju,1 i ova 6 epizoda sprdanje sa teoretičarima zavere, ubacili su đuture sve nove ideje koje su se pojavile u zadnjih 10 godina, neozbiljno, površno

- pa samo bi priča o chemtrails ili haarp-u bile dvodelne epizode u dobra stara vremena, ovde im je posvećeno 20s...

X-Files je Carterovo cedo, ali mu je davno trebalo zabraniti da pise i rezira. Nesto ko Lucas i SW..

 

Dve najslabije povratnicke epizode su njegove, a kako potpisuje i poslednju (koja je nastavak prve), ne moze se ocekivati bog zna sta dobro..

 

+1

 

Sto bi Timmy rekao, Carteru mrs iz svetinje!

Stvarno nisu morali sve ovo da skarabudže u jednu epizodu i onda da nam ostave ONAKAV cliffhanger

znači mi što smo gledali samo prvu koja nam je sranje, možemo da preskočimo sredinu i pustimo vodu poslednjom. meni se zaista nije puštala druga epizoda nakon onakvog debakla u e01. autoparodija, raspad priča, plus Molder i Skali koji deluju totalno van uloge.  čitavu epizodu sam imao utisak da mi kažu hahahahaha, koja si ti paljevina što si gledao ovo, išao neispavan u školu jer je serija kasnila na mrtvom pinku i po dva sata da bi na kraju počela špicom za seriju gde lik gleda na sat pa kao skonta da kasni na x-files i otkači padobran u 01am iako je termin u 23.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.