Jump to content
IGNORED

The X-Files - Trust no one


Frank Pembleton

Recommended Posts

X-Files je Carterovo cedo, ali mu je davno trebalo zabraniti da pise i rezira. Nesto ko Lucas i SW..

 

Dve najslabije povratnicke epizode su njegove, a kako potpisuje i poslednju (koja je nastavak prve), ne moze se ocekivati bog zna sta dobro..

Link to comment

videćete šta se onda desilo u filmu.... ^_^

- cela sezona je praktično parodija na originalnu seriju,1 i ova 6 epizoda sprdanje sa teoretičarima zavere, ubacili su đuture sve nove ideje koje su se pojavile u zadnjih 10 godina, neozbiljno, površno

- pa samo bi priča o chemtrails ili haarp-u bile dvodelne epizode u dobra stara vremena, ovde im je posvećeno 20s...

Link to comment

X-Files je Carterovo cedo, ali mu je davno trebalo zabraniti da pise i rezira. Nesto ko Lucas i SW..

 

Dve najslabije povratnicke epizode su njegove, a kako potpisuje i poslednju (koja je nastavak prve), ne moze se ocekivati bog zna sta dobro..

 

+1

 

Sto bi Timmy rekao, Carteru mrs iz svetinje!

Link to comment

znači mi što smo gledali samo prvu koja nam je sranje, možemo da preskočimo sredinu i pustimo vodu poslednjom. meni se zaista nije puštala druga epizoda nakon onakvog debakla u e01. autoparodija, raspad priča, plus Molder i Skali koji deluju totalno van uloge.  čitavu epizodu sam imao utisak da mi kažu hahahahaha, koja si ti paljevina što si gledao ovo, išao neispavan u školu jer je serija kasnila na mrtvom pinku i po dva sata da bi na kraju počela špicom za seriju gde lik gleda na sat pa kao skonta da kasni na x-files i otkači padobran u 01am iako je termin u 23.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...