Jump to content
IGNORED

The X-Files - Trust no one


Frank Pembleton

Recommended Posts

Super je epizoda, volim kad su duhoviti.

Hvala Belzebubu što nisu nastavili onu priču iz prve epizode.

 

Ne zahvaljuj se prerano. Poslednja epizoda u ovom serijalu se zove My Struggle II i napisao ju je i rezirao Carter, ko i prvu..

Link to comment

prvo sam bila u soku sta gledam, onda se raspustih i opustih :) super je epizoda bila, lepp me nasmejala i lep nacin da se pozdrave stare epizode

Edited by mustang
Link to comment

Ovo je bilo potpuno u duhu epizode "Bad Blood" (Luk Vilson gostovao, Molder i Skali svako priča svoju verziju priče), a ta mi je bila svakako jedna od najdražih.

 

Odlični samoironični momenti, da ne pominjem Molderovo zvono na telefonu.

 

Mislim da su u ovih šest epizoda hteli da nam daju od svega pomalo, malo X-files mitologije, malo sprdnja™ epizoda, malo monster of the week, malo real-life horrora - da svi ukusi budu zadovoljeni.

Link to comment

Ovo je bilo potpuno u duhu epizode "Bad Blood" (Luk Vilson gostovao, Molder i Skali svako priča svoju verziju priče), a ta mi je bila svakako jedna od najdražih.

 

Odlični samoironični momenti, da ne pominjem Molderovo zvono na telefonu.

 

Mislim da su u ovih šest epizoda hteli da nam daju od svega pomalo, malo X-files mitologije, malo sprdnja™ epizoda, malo monster of the week, malo real-life horrora - da svi ukusi budu zadovoljeni.

 

Sećam se, kada ga Molder opisuje kao seljačinu sa konjskim zubima.  :lol:

Link to comment

Sećam se, kada ga Molder opisuje kao seljačinu sa konjskim zubima.  :lol:

 

da da, jer je ljubomoran :lol:

 

Super je i ona "Hollywood A.D." kada snimaju film o njima i Tea Leoni glumi Skali. I momenat kada Skali kaže Molderu "Mislim da te Tea odmerava" a on odgovori "Ma daj, ja joj se nikada ne bi dopao". Naravno Tea Leoni mu je tada bila žena :lol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...