Jump to content
IGNORED

The X-Files - Trust no one


Frank Pembleton

Recommended Posts

da, baš sam siguran u tako nešto na osnovu jedne serije koju je Picolato napisao

 

mislim ni od Kartera niko nije očekivao da će da napiše ONAKVO smeće kao što je drugi X-files film, pa eto... 

 

Trebalo je od tog jednog filma da napravi trilogiju, onda bi ispalo mnogo bolje.. :fantom:

Link to comment

Ne umem da stavim spojler preko mobilca, elem, spojler:

 

 

Koliko je normalno da mislim, da se ovo završava ubistvom Moldera (i Skali) na mostu uz pomoć svemirskog broda. Izvršeno isto kao i Svetino ubistvo.

 

...poslato sa najbolje verzije tt....

Edited by eye of the beholder
Link to comment
  • 4 weeks later...

Mislim da je sve otvoreno za novu sezonu, da je to Karter rekao, ali se vremenski još uvek ništa ne zna.

 

Jebiga, moraće da nam daju i Vilijama, prečesto su ga pominjali. 

 

Ma Vilijam vozi svemirski brod i spasava mamu i tatu.

 

inace generalno prva i druga gluposti (onog Pusaca i kad umre glumac ima da ostave da glumi glavnog negativca kao mozak u tegli i glas iz offa)

 

Djubrisa close second po lososti.

 

Teroristi su kul, weremonster ubedljivo najbolja dok je ona sa bratom i sestrom suv prosek.

 

Kakvi su im rejtinzi? Hoce li da prave jos ili odustaju?

Edited by *edited by mod
Link to comment

Pogledao veceras konacno poslednju epizodu. Prva i poslednja su ocajne (ne znam koja je gora), ali takve su uglavnom bile i epizode iz te glavne price i u starim sezonama.

 

x files se gleda zbog jetrozderaca i te ekipe, a sad im se pridruzio i were lizard  :s_dj:

Link to comment

odgledao sam prve tri epizode nove sezone

 

 

odavno nista besmislenije nisam gledao. izguracu i preostale tri, ali meni je ovo ogromno razocaranje

 

ne znam, nekako sam ocekivao nesto sasvim drugo, meni ovo dodje kao neka parodija na onaj dosije x koji pamtim. moguce da je zbog mojih godina i zbog perioda koji je prosao od starih sezona, ali meni je ovo pre svega zanrovski nesto sasvim drugo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...