Jump to content
IGNORED

The X-Files - Trust no one


Frank Pembleton

Recommended Posts

Odgledao sam upravo prvu epizodu i zapanjen sam koliko je ovo loše. Njih dvoje loše glume (bolje reći isforsirano glumataju), scenario je loš, dijalozi su katastrofa. Ova epizoda barem ne može staroj seriji ni cipele da očisti.

Link to comment

. Njih dvoje loše glume (bolje reći isforsirano glumataju)

 

 

 

njih dvoje izgledaju  kao da hoce da umru od blama sto su tu,kao da ih je neko puskom naterao.. i od dosade u isto vreme

Edited by ivy
Link to comment

Odgledao sam upravo prvu epizodu i zapanjen sam koliko je ovo loše. Njih dvoje loše glume (bolje reći isforsirano glumataju), scenario je loš, dijalozi su katastrofa. Ova epizoda barem ne može staroj seriji ni cipele da očisti.

 

+1

 

duhovni ne glumi moldera, džilijen izgleda kao da joj se ne boravi u kadru ali sve to nije ni prineti ponoru dijaloga koje vode.

 

@bradilko

 

ima malo i do sadašnjeg trenutka i hiperprodukcije teorija zavere. 

 

hocu reci, onda su molderi postojli na opskurnim 90s sajtovima, a sada konspirolozi izlaze iz frižidera. 

Edited by McCabe
Link to comment

da, i ja mislim da ima veze sa time sto smo mi/svi bili mladji

 

i sa time da su otmice vanzemaljaca odavno prevazidjene teorije,sada su aktuelne neke druge..mozda da prave epizode o cemtrejlsima,lizardima medju nama i civilizaciji Tabulijanaca koja ima grad ispod kolajdera..ima inspiracije nije da fali

Link to comment

+1

 

duhovni ne glumi moldera, džilijen izgleda kao da joj se ne boravi u kadru ali sve to nije ni prineti ponoru dijaloga koje vode.

 

@bradilko

 

ima malo i do sadašnjeg trenutka i hiperprodukcije teorija zavere.

 

hocu reci, onda su molderi postojli na opskurnim 90s sajtovima, a sada konspirolozi izlaze iz frižidera.

+1

To je to.kakve crne teorije zavere u ono vreme milijardi i ratova.tek se zahuktavala tiho ta nemoc ljudska kod nas.trece oko i sl je pocetak uradi sam psihopomoci..

a sad svi znaju da nasa nije bila na mesecu..

Link to comment

Nema veze sa time što smo bili mlađi, gledao sam prve tri sezone pre nekoliko meseci i serija je i danas odlična. Ima toliko dobrih epizoda koje nemaju veze sa vanzemaljcima ili zaverama. Bolje reći, ima gomila filmova i serija koje sam voleo nekad kao balavander, a kad ih danas pogledam, smejem se i sebi i filmu/seriji, ali X Files definitivno nije jedna od njih.

Link to comment

realno scenario za dosije x je i nastao na pričama iz američke verzije 3 oka, setimo se da su oni obradili sve mitove i teorije zavere, od đavola iz džerzia, preko bigfuta, preko telekineze, ukletih kuća, morskih čudovišta itd

- osnovna nit koja se provlačila kroz seriju je zavera američke vlade da se sakrije istina o vanzemuncima i navodnoj saradnji sa njima još od 50-tih godina prošlog veka

- sada su ponovo obradili tu temu, sa drugačijom poentom, sa ubacivanjem zero point energy iz star gate serijala ^_^  koju od nas krije naftaško/ugljaško/nuklearni lobi, kako bi skupo naplaćivali zagađivanje prirodne sredine dok ova čista i besplatna tehnologija čuči u nekom magacinu u area 51....

Link to comment

Оно што сам видео у првој епизоди је катастрофа. Од глуме, преко сценарија...Основна нит серије је уништена тек тако, нема никаквих ванземаљаца и то је то,  идемо на Сноудена, глупост невиђена. Духовни се спрда, види се по "глуми" да се спрда, изгледа као да ће сваког часа да ескплодира од смеха.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...