Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

The X-Files - Trust no one

Featured Replies

zavisi da li voliš te teme, koje su pre serije obrađivali časopisi, treće oko ili zona sumraka :happy:

- opet mnoge od tih priča su iz još starijih mitova i narodnog predanja iz prošlih vekova, samim time da su izdržale probu vremena i da su nam zanimljive i danas posle 500 ili 1000 godina su garancija dobre zabave

  • Replies 203
  • Views 22.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ja sam nedavno odgledao od negde sredine prve sezone dao kraja na Prvoj, kad sam uhvatio reset (jer ide stalno, u beskonačnom krugu)...   I dlaje vozi odlično....

  • Bilo bi super, što se mene tiče... Okultisti okupljeni oko Marine Abramović odlaze u Martha's Vineyard na poziv misteriozne ženske osobe sa inicijalima C.C. (koju je Fox Mulder bejbisitovao kao malu d

  • ja kao veliki fan serije sam u fazonu: vrlo rado ću da gledam iako će da bude sranje  

Ja sam prošle godine krenuo da gledam sve ispočetka i te prve epizode su uglavnom limunada, poput one sa likom koji prolazi kroz uske prostore ili divljom šumskom ženom. Osećaj je kao da čitaš neki treš strip, a same epizode su nekako vanvremenske, ne mogu da kažem ni da su loše ostarile, ni da izgledaju kao da su iz današnje kinematografije toliko su pomerene. :D 

1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

jel ste sigurni da x-files nije ostario užasno? ja se sve plašim ponavljati iz tog razloga, ali možda me utisak vara pa vredi udariti neki bindž (ovaj invertovani slalom zvuči primamljivo)

 

Odgledao sve pre 5 godina, skroz korektno. Naravno, ne sve epizode, ali generalni utisak je dobar, pogotovo ako si fan.

3 hours ago, copkillah said:

Pa da, objasnio je gore, sve monster-of-the-week (zasebne) epizode preskače, samo ta glavna priča. Mada se tako propuštaju ozbiljni biseri, da ne kažem, mala remek-dela.

 

 

Gledao sam ja naravno i ne-mitske epizode (ali ne u ovoj iteraciji). One, uglavnom, stoje same za sebe pa ne moraju da se bindžuju. Neki dan sam npr. gledao Kill Switch (koju je pisao William Gibson) i meni je bila dosta dobar SF, premda sam video loše kritike (čak je negde proglašena najgorom epizodom te sezone, lol).

 

 

Meni su dve Gibsonove epizode među top 5 najgorih u celoj seriji pa ti vidi :lol:

 

Ima i ona neka amaterska sa nekom vešticom čini mi se u nekoj školi ili tako nešto, eto, te tri pamtim kao najgore i najgluplje :D

 

:laugh: A ja mislio, evo ga remek-delo.

I meni su te sa čudovištima kojekakvim bile dosadne, slične, neinventivne..

Bilo bi zanimljivo odgledati ove ostale pogotovu što mislim, sramim se priznati, da nikad nisam ni odgledao seriju do kraja :( 

Al to će čekati da se pojavi xfiles na nekom strimu. Hbo go, netflix, pa i amazon prime bi platio ponovo samo to da odgledam.

Mnogi će ti reći da slobodno možeš da završiš sa gledanjem u momentu kada Molder i Skali odu iz serije, ali ne i ja :D U principu, eventualno možeš da preskočiš ovo što je izašlo poslednjih par godina, ali i tu ima lepih momenata.

 

Mislim da u nekom od kioska možeš lako da nađeš sve, poskidaj, sedi odgledaj svojim tempom :)

10 hours ago, mraki said:

Dobro je, uplaših se da snimaju još jednu sezonu.

 

Bilo bi super, što se mene tiče... Okultisti okupljeni oko Marine Abramović odlaze u Martha's Vineyard na poziv misteriozne ženske osobe sa inicijalima C.C. (koju je Fox Mulder bejbisitovao kao malu devojčicu, pošto su bili prve komšije), e da bi organizovali bacanje čini na Bernie Sandersa da ispadne iz prajmarija... Ili, epizoda "What happened to Jeff" gde su J.E. iz zatvora pokupili njegovi (((hibridni vanzemaljci))) prerušeni u osoblje Comet Ping Pong pizzerije a na njegovom mestu ostavili leš nebitnog robijaša morfovanog u Jeffreyja... A tek ovo (ekčual novinski naslov): "Russian President Vladimir Putin to reveal alien existence secret?" 

 

Čak i skeptična Scully morala bi priznati da su ova sad vremena neka đavolska posla...:D

10 hours ago, napadaj said:

Osećaj je kao da čitaš neki treš strip, a same epizode su nekako vanvremenske, ne mogu da kažem ni da su loše ostarile, ni da izgledaju kao da su iz današnje kinematografije toliko su pomerene. :D 

+1

  • 4 months later...

Prva omiljena serija ikad u životu. Na neki način je to i ostala.

Poslednje sezone odgledah al se pravim da ne postoje, filmovi su mi isto bzvz.

  • 1 month later...

spacer.png

:naughty:

Mladi David Duchovny :blush:

  • 3 years later...

 

 

 

S obzirom na kvaliet prošlog serijala, jedva ne čekam.

ja kao veliki fan serije sam u fazonu: vrlo rado ću da gledam iako će da bude sranje

 

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.