Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

Svedska bas deluje opasno; lagano resise solidne Nemce. Svajcarska i Cesi odigrase dosta tvrdji mec, koji je otisao do penala. Nije bas moj omiljeni stil utakmice za gledanje, no atmosfera je sjajna i ne treba propustiti.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

auu kakav dinamik hokej u finalu..

edmonton se rastrcao ali poslw 2 komada

 

Link to comment

Zakazao je Edmonton prilicno u realizaciji, ili je Bobrovsky bio sjajan (ili oba). Ako nesto nisam ocekivao, to je ovakav 3-0 mec.

Link to comment
  • 3 weeks later...

U toku je odlucujuci mec finala i nakon prve trecine smo i dalje poravnati. Edmonton se junacki vratio nakon 0-3 u pobedama, u pokusaju da prekine post Kanadjana, koji traje jos od 1993. godine.

Link to comment

Montour spasio situaciju, vec sam bio video 2:2.

 

Skoro uvek mi bude drago kada u americkim sportovima neka ekipa dodje do prve titule.

 

Mislim da vreme Edmontona dolazi. Sada da su osvojili, brzo bi dosli i do druge titule.

Link to comment

Ostali su bez gasa u zadnjoj tekmi, posebno u završnici kad su jurili gol, šteta za Kanadu jbg, toliko blizu

Link to comment

Ja sam naginjao vise za Oilerse i McDavid-a, ali dobro i Florida je zasluzila.

Edited by Grandilof
  • +1 1
Link to comment

Da, ovo je jedna od retkih situacija, gde mi ne bi bilo krivo, ma ko da je uzeo. Oba tima gaje eksplozivan ofanzivni stil i znaju da zatrpaju protivnika kao od sale. Edmonton je konacno imao golmana u top formi ove sezone (posebno tokom one neverovatne serije) i odmah su dosli do finala.

Nakon 3-0 za Floridu, nadao sam se samo da Oilersi uzmu bar jednu tekmu, posto je bezveze izgubiti seriju 4-0, no dobismo ekstra SC finale.

Za samu fransizu je dobro sto su dosli do trijumfa, nakon ispustenih 3-0. Ko zna sta bi se desilo da su dozvolili preokret. Lepo je kada neka fransiza, nakon poduzeg tavorenja, krene uzlaznom putanjom (playoff, finale, trofej).

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...