Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

Par zanimljivih trejdova ovih dana. Prekjuce Tarasenko presao u Pantherse; Carolina napakovala ofanzivni deo, Kuznetsov i Guentzel prikljuceni trejdovima. Meni je zanimljiv i Duclair i njegov dolazak u Tampu iz Sharksa. Zaboravih Okposa koji je postao clan Floride. Toffoli je presao u Winnipeg.

Link to comment

Tomas Hertl je konacno presao u konkurentan tim. Postao je clan Vegasa. Toliko se dugo zlopatio kod Sharksa, a imao potencijal da bude top igrac.

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Zestok mec u Denveru. Vodili smo 4-0 (Crosby 4 poena), no cini se da sledi produzetak. Colorado stvarno ima ubitacan napad.:ziga:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Da me je neko pitao pocetkom nedelje, samo bih se nasmejao oko nasih playoff sansi. Ipak, serija od 7 utakmica sa osvojenim bodovima, dovela nas je u egal sa konkurencijom (5-2 protiv Rangersa, 6-3 protiv Devilsa, te 4-1 protiv Capitalsa). Dobar start protiv Tampe, no opasan su oni tim, videcemo do kraja.

Neverovatno je koliko je liga ravnopravna, te nijedan trijumf nije unapred upisan.:happy:

Link to comment

Bolje igrate protiv onih koji su bolje plasirani od vas, barem na istoku.

 

Mada iz pozicije tima, najgore je kao biti u igri za plejof do kraja pa izvisiti, a istovremeno nemati visok pik na draftu. A potreban vam je rebuild ekipe..

Link to comment
Posted (edited)

Glavni igraci jesu matori, no ja verujem da ce  igrati do kraja kod nas. Odnosno, mislim da nema sanse da Crosby, Malkin, Letang, zaigraju za neku drugu ekipu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ocekivano brutalna tekma u Pittsburghu.:ziga: Izmedju NHL i NBA, definitivno mi nije tesko da se odlucim sta gledati.

Nedeljkovic je zakasnio kod drugog gola Tampe i kasnije se sve zakomplikovalo.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Posted (edited)

Ajde sto moji nisu usli, previse je bilo praznog hoda tokom sezone. No nisu morali defanzivno orijentisani timovi da prodju u ovoj meri. Islandersi i Capitalsi su mi bas meh za igru i gledanje. Islandersi ne bi imali nikakvu sansu bez Sorokina; ocekivao sam da ce Red Wingsi uci, tja. Ja ni Boston ne volim recimo; imas odlicne ofanzivce, a zavisis od golmana toliko.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ovechkin nakon očajnog prvog dijela sezone mnogo bolji u drugom te se vratio u trku za Gretzkijem. Treba mu 40 golova u još 2 sezone ugovora.

  • Haha 1
Link to comment
23 minutes ago, Milošica said:

Svaka čast što i dalje veruješ u tog momka sa avatara, ne može da se sastavi u Zvezdi.

 

U Zvezdi niko ne može da se sastavi, sjebali su i malog Topića.

Link to comment

Nadam se da je Miljenko zadovoljan napadackim ucinkom Bruinsa, ja bogami jesam :happy:

 

Inace, sokiran sam kvalitetom slike i zvuka na zvanicnom NHL kanalu. Da ti u 2024. nemas ni full HD opciju, o zvuku da ne pricam, je teska bruka..

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...