Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

Da, ocekivano ste dobro otvorili seriju. Ima kvalitetnih strimova inace, ja sam skromno nenaviknut na neki ekstra kvalitet slike.:inn:

Link to comment

Kakav povratak Caroline, nakon serije stativa i neverovatnih odbrana Varlamova. I Toronto je (pomalo neocekivano), pokazao karakter, sto bi novinari rekli.

Link to comment

Fin 4. mec NY Islanders-Carolina. 2-2 nakon regularnih 60 minuta; jos malo pa krace drugi produzetak.

Tampa je fino otvorila cetvrti mec protiv Floride. Bilo bi cudno da ne dobiju bas nijednu utakmicu u seriji.

Link to comment

Zanimljiv playoff, kao i obicno. Rangersi jedini i dalje imaju priliku za metlu. Islandersi, Tampa, Dallas, su juce ubelezili prve trijumfe. Colorado deluje mocno, jos jedna lagana pobeda; atmosfera u dvorani je fantasticna. Vidim pripremljene catfish u publici, na Nashville-Vancouver.:happy:

Link to comment
18 minutes ago, Miljenko said:

Colorado deluje mocno, jos jedna lagana pobeda; atmosfera u dvorani je fantasticna. 

 

Moram da priznam da nisam ocekivao da budu ovako dominantni. Sem lude prve utakmice, nema neke neizvesnosti. Mislio sam da ce biti epski dvoboj do 7 utakmica, ali Jets bas podbacili.

Link to comment

To stoji. Jetsi su bili tokom veceg dela sezone izuzetno cvrsti defanzivno. Verovatno su se MacKinnon i drustvo naostrili nakon onih 0-7, pred kraj regularnog dela sezone.

Link to comment

Rešili su da malo igraju i odbranu. Plus je Načuškin zdrav, a kada je on zdrav, Kolorado pobeđuje. Ko ne veruje, neka pogleda statistiku Kolorada sa njim i bez njega. Dan i noć.

Link to comment

Ja uvek volim kada prodju top ofanzivni timovi. Na Zapadu ce svi biti takvi, ako Vancouver i Dallas zavrse serije. Istok je vec dosta tvrdji, a posebno me nervira Boston, koji je dobro potkovan na svim pozicijama, a igra to sto igra.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...