Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

Duel 2 najbolje ekipe zapada u Denveru pripao mojim Flamesima

 

 

Prava hokejaska poslastica, kao da je PO utakmica bila, puna ritma, sansi, golova, ali i izvanrednih odbrana golmana..

Link to comment

Vrhunska predstava. 70+ suteva, ali i dobrih duela, 36 blokiranih suteva, mada su sudije pustile malcice ostriju igru, od onoga sto sam ja ocekivao.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Boston-Toronto, izgleda da će poslednja trećina da bude više frka i tuča.Poslednjih nekoliko minuta druge je bio samo uvod

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Pittsburgh je napravio fin pritisak u zavrsna 2 minuta (par puta i srecni EN promasaji Rangersa), no ipak ostaje 2-3. Na kraju je Shesterkin skinuo par pokusaja, koji nisu bili dovoljno elevirani. Dobar mec. Generalno je u NHL delu tesko naci neku utakmicu, za koju mozes reci e ovo je bila losa tekma (osim ako nisi navijacki obojen).

Link to comment
  • 1 month later...

Prvo moji Penguinsi izgubise 2-0 ocas posla (no bar poravnase brzo), a sada se Panthersi vracaju od 0-3.:ziga:

Sjajan playoff (barem ova prva runda).

Link to comment

Tampa uzima Stenlija.Ostali nemaju šansu.Ovo sam mislio i pre početka plej ofa, zaboravih da napišem [emoji17]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Imali su dosta srece u seriji protiv Toronta. Florida igra isti ofanzvini fazon, pa tesko da ima sanse protiv njih (i u regularnom delu sezone se nisu proslavili). Ocekivao sam bolje izdanje Panthersa veceras, tja.

Edited by Miljenko
Link to comment

 

Preko 30 godina se cekao na plejof Battle of Alberta duel i prva utakmica je definitivno nadmasila sva ocekivanja. Flames poveli sa 2:0 vec u prvom minutu, vodili 5:1 i 6:2, Oilers izjednacili pocetkom trece, ali na kraju je ipak eksplodirao Saddledome. Kaze mi buraz da je bila ludnica.

 

spacer.png

 

Are you not entertained?!

Fuck yeah!!!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...