Jump to content
IGNORED

Ashley Madison


Muwan

PPP presuda za dotični sajt  

52 members have voted

  1. 1. Da li biste javno otkrili podatke registrovanih korisnika Ashley Madison?

    • Da, mamicu im varaličku!
      2
    • Da
      1
    • Ne znam i ne želim da znam
      14
    • Ne
      21
    • Ne, bre, si normalan ti?!
      14
  2. 2. Da li je sajt trebalo da ispuni zahtev hakera i obustavi rad?

    • Da, jer snose odgovornost prema korisnicima čije podatke nisu umeli da zaštite
      20
    • Ne jer nije prekršen zakon a korisnici su sami krivi što su se registrovali
      9
    • Ne jer sa teroristima nema pregovora
      6
    • Ne znam, ne bih bio/la u koži ni vlasnicima sajta ni njihovim klijentima
      17


Recommended Posts

  • Replies 397
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Krošek

    34

  • Caligula

    27

  • MancMellow

    26

  • ObiW

    26

@McCabe

i automobili kao tehnologija su prosli socijal-darvinisticku fazu - zamisli sve te neverovatno nebezbedne rane automobile i sve do sezdesetih bez pojaseva (u us). ta pretnja je svojevrstan dozvoljen rizik u ranoj fazi. bukvalno sam pao sam se ubio (sto je seo u vrazju napravu). postepeno, kako se tehnologija ustaljivala i pod pritiskom potrosaca, odgovornost je prebacena na proizvodjace.

internet jos nije u toj fazi da odgovornost mozes prebaciti na kompanije bez solidnog opreza. kompanije koje posluju na internetu treba da se prilagode korisnicima a ne mi njima. kao sto ima dobrih i bezbednih sajtova tako rame uz rame s njima stoje ovi zlocinci - to samo jer ljudi ne dolaze mentalno pripremljeni za taj izazov.

 

e pa ovo je priprema, jebiga. ovi korisnici ashley madison su prosli kurs, idemo sledeca tura. nije lepo ali je bolje nego da glupi i bahati unovcivaci zagade sve.

Link to comment

колико читам сад по нету, ешли је у гадном (легалном) проблему пошто су наплаћивали брисање података корисницима који су хтели да напусте и спале трагове, а податке нису избрисали

 

 

e za to nek ih razvale

Link to comment

 

 

Pa to ti kažem, "cheating dirtbags" je onako usputna pljuca kakvih je već bilo nekoliko u samo ovih 7 strana topika. Nije neki bojni poklič za porodične vrednosti, nije primarni motiv za akciju.

Link to comment

meni je utisak i dalje ljudska glupost. pa ja svoj primarni mail nisam ostavio ni na fantasyju. Pa onda POSLOVNI :lol: Plus fotke, ej FOTKE? Sa sve geografskim preciziranjem, čisto da bi komšije mogle lakše da te nađu. Koji IQ moraš da imaš za to  :mellow:

Edited by MancMellow
Link to comment

Pa to ti kažem, "cheating dirtbags" je onako usputna pljuca kakvih je već bilo nekoliko u samo ovih 7 strana topika. Nije neki bojni poklič za porodične vrednosti, nije primarni motiv za akciju.

 

ок, да ли је морализаторски може да се дискутује, али је свакако лицемерно кад се узме саопштење за јавност "Then move on with your life. Learn your lesson and make amends. Embarrassing now, but you'll get over it" дакле хакери пресуђују да ови који су избрисали своје налоге, тј. покушали да избришу, се нису довољно покајали и наставили са својим животом већ су сви одреда ђубрад која може да се покаје тек кад им они одреде... уствари јесте морализаторски па да га јебеш

Edited by Dionysos
Link to comment

ako je istina ovo sto kazu hakeri, to je bio sajt sa 90% profila muskaraca, uz gomilu laznih profila zena, koje su ubacivali da bi ih navlacili na uslugu.

pa je pitanje koliko je tu prevara uopste i bilo. ^_^

ovo je spisak onih koji su hteli aferu, ali im bas i nije uspevalo, pa su se ponadali da je novi sajt resenje.

 

wiki:

70% of Ashley Madison's users are male. "More men than women use the service, with the disparity increasing as they advance in age", and "Men seek sex, while women seek passion". This is not revealed to prospective users. Furthermore, Ashley Madison routinely uses computer-generated female "profiles" to make it seem that more women participate than really do

 

Edited by Takeshi
Link to comment

постоји још једна битна ставка, сајт не захтева потврду мејла приликом регистрације, тако да је врло могућа злоупотреба

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...