Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

On 13.10.2019. at 4:23, Tsai said:

mnogo mi je muka od svega ovoga. 

 

sa jedne strane, levijatan je cisto zlo i ovo targetiranje ljudi je uzasno i mora im se stati na put.

 

sa druge strane, sebicnost ljudi koji su u fazonu pravda za gondzutm (jer nam je ortak) me fascinira. 

 

 

 

+1

 

I hvala za preporuku za Two lovers.Dobar film.

Link to comment

mene fascinira donošenje sudova bez poznavanja činjenica... 


Gondža (i ne, nije mi ortak, u životu ga nisam ni video a ni gledao bilo na filmu bilo u pozorištu) je najebao ni kriv ni dužan samo zato što je tata ovog momka lokalno pandursko mudo koje ne voli što mu je sin gej. A kad sad ode u zatvor sa Levijatan/tabloidi etiketom pedofila ima da ga tamo siluju svaki dan i pitanje je da li će živ izaći... 

to su fakti i svako ko podržava ovu zatvorsku kaznu je saučesnik :fantom:

Link to comment

ne, sasvim bukvalno. seks sa starijim maloletnikom (16,5 godina) NIJE krivično delo.

@vememah  nemam pojma o radniku pozorišta, svedočenje drugarice ne govori skoro ništa, koliko sam video.

Edited by aram
Link to comment
1 minute ago, aram said:

ne, sasvim bukvalno. seks sa starijim maloletnikom (16,5 godina) NIJE krivično delo.

Klinac sam kaže da nije imao ni 15 i da nikakvog pristanka sa njegove strane nije bilo, već ga je ovaj pokušao silovati. Nemam razloga da mu ne verujem. Postoje i svedoci.

Link to comment
11 minutes ago, mraki said:

Nemam razloga da mu ne verujem.

ja imam, matematičke razloge. to se desilo 2015. a sad ima 21 godinu. pokušao da ga siluje tako što mu je popušio? a puna klonja svedoka?

Link to comment
27 minutes ago, aram said:

ja imam, matematičke razloge. to se desilo 2015. a sad ima 21 godinu. pokušao da ga siluje tako što mu je popušio? a puna klonja svedoka?

Pogledao sam sad opet, ispravio se, kaže da je napunio 15 te godine, i da još nije imao 16. Nebitno je tih par meseci, sem možda u pravnom smislu. I dalje nemam razloga da mu ne verujem, i ne vidim koji bi bio njegov motiv da laže. Da je istinita ta teza da je gej i da je pristao, moglo je proći tako da niko ne sazna, a ne da mu ovo sjebe život. Svedoci su valjda bili ispred i videli ga uznemirenog, nisu svedočili samom činu. Koje su to činjenice o kojima pričaš, to da mu je otac pandur?

To što tabloidi i Levijatan čereče Jevtića, nikako nije dovoljno da ga vidim ovde kao neku žrtvu i da mi uopšte padne na pamet da ga branim.

Edited by mraki
Link to comment
21 minutes ago, aram said:

ja imam, matematičke razloge. to se desilo 2015. a sad ima 21 godinu. pokušao da ga siluje tako što mu je popušio? a puna klonja svedoka?

 

Obrazloženje nemoći nemoćnog šesnaestogodišnjeg lica je sramotna papazjanija.

 

Bio je nemoćan "usled prijatnog iskustva u pogledu ranijih interakcija koje je imao sa glumačkim svetom", kao i "stanja nedovršenog procesa razvoja i formiranja ličnosti i psihoseksualne identifikacije"? Marš bre.

 

Ako ceniš da jedan 16-godišnji mladić nije formiran kao ličnost pa zato ne može da se stara o sebi, menjaj zakon po kom ti je age of consent 14 godina. 

 

 

Link to comment

Pri tome je nemoćni 16-togodišnjak nabildovani magarac za glavu viši od kilavog Gondže. I nikakve prijave ne bi bilo da tata pandur sutradan nije nemoćnog koji je ohrabren pomislio da je dovoljno odrastao da se autuje odvalio od batina i naterao da kaže da je silovan. Meni je klinca žao iz drugih razloga - zato što očigledno više ne sme ni da pomene da je gej i zato što ga ćale maltretira i još ga prepustio ovim bivolima iz Levijatana. Ali računam da će se, kad tad, iščupati. A ovo što se sprema Gondži ima bojim se vrlo ružan kraj.

 

I ponavljam, svako ko podržava ovu zatvorsku kaznu je saučesnik u tome :fantom:

Link to comment
36 minutes ago, Frank Pembleton said:

Čekajte, zar nije bio mlađi maloletnik?

15 g.?



... Shiit has hit the fan...
 

 

14 godina je granica za seksualne odnose.

Edited by napadaj
Link to comment
6 minutes ago, aram said:

Pri tome je nemoćni 16-togodišnjak nabildovani magarac za glavu viši od kilavog Gondže. I nikakve prijave ne bi bilo da tata pandur sutradan nije nemoćnog koji je ohrabren pomislio da je dovoljno odrastao da se autuje odvalio od batina i naterao da kaže da je silovan. Meni je klinca žao iz drugih razloga - zato što očigledno više ne sme ni da pomene da je gej i zato što ga ćale maltretira i još ga prepustio ovim bivolima iz Levijatana. Ali računam da će se, kad tad, iščupati.

A ovo sve znamo kako?

 

Pokušaću da se isključim iz dalje diskusije...

Edited by mraki
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...