Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

Kako moze da se trazi olaksavajuca okolnost kad mi nemamo pojma da li je on kriv ili se tuzilac zalece. Sta ti uopste shvatas ovde da je olaksavajuca okolnost? Jel tebi jasno da to nije to ako recimo ovaj nije znao. To nije ol.okolnost nego fali element bica krivicnog dela. A tuzilac ce morati da dokaze da je znao i iskoriatio. Ali nece biti doviljno da je znao da je on cetrnaestogodisnjak mada je sasvim realno da nije nego da je on bas takav cetrnaestogodisnjak koji imaneko stanje zbog kog ne moze da pruzi otpor ili cak ni da da pristanak. Kako ovaj to moze znati? Jesu li tebe jasne te neke nijanse i dileme koje ipak cine ovaj slucaj speceficnim ili te nista od toga ne interesuje. Tebi bi mozdabilo drago da on bude osudjen iako nije kriv jer ti se ne svidja njegovo ponasanje, tako se bar meni cini

 

А како ти знаш да се тужилац залеће,на основу чега.

Да овај није знао да он има 14 година,мајке ти што да није изгледало као да има 16 па му то не смета то што он има 40.Не зајебавај ме молим те.О ком пристанку причаш да неко са 14 пристане да се јаше са неким од 40 и ми то треба да схватимо као нормално.Оће то.

Link to comment

Ajd sad ozbiljno pitanje kobni, ne moras da odgovoris ako smatras da je tendeciozno:

da li bi isao kod 14godisnjaka na gajbu na palacinke sa kremom i da upoznas roditelje :fantom:

Edited by Friend
Link to comment

Ajd sad ozbiljno pitanje kobni, ne moras da odgovoris ako smatras da je tendeciozno:

da li bi isao kod 14godisnjaka na gajbu na palacinke sa kremom i da upoznas roditelje :fantom:

 

Ne. A kod četrnaestogodišnjakinje najverovatnije ne.

Link to comment

nije tu preterano važno da li je normalno ili nije, mada je za mene normalno ono što je oko sredine gausove krive, a kako imam 120+kg ko sam ja da išta kažem o normalnom ili nenormalnom

 
bitno je da li je po zakonu i ko sme da pokrene javni linč modelovanjem događaja
 
na stranu što po mom zakonu nikada ne bi bilo, ali mene su tako vospitali, ko zna šta bi bilo da sam odrastao među bušmanima
Link to comment

А како ти знаш да се тужилац залеће,на основу чега.

Да овај није знао да он има 14 година,мајке ти што да није изгледало као да има 16 па му то не смета то што он има 40.Не зајебавај ме молим те.О ком пристанку причаш да неко са 14 пристане да се јаше са неким од 40 и ми то треба да схватимо као нормално.Оће то.

Теби изгледа дубидус није јасна разлика између закона и твог светоназора?

 

Ал' на срећу - постоји...

Link to comment

Јел би ти ишао на горе поменуте палачинке.

 

Ne možeš da pitaš takva pitanja dok ne prođeš kroz Emily anketu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...