Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

sori bro, ali ovo veze sa vezom nema.

 

ako ja ne bih jebo dete ne bi ni pahomije?

ako ja ne volim krvavice ne voli ih ni larson?

 

Ne, nego da nikog ne možeš tako da napiješ da bi moglo da se kaže da je on postao "nemoćno lice". Što se praviš blesav, ne kapriam?

Link to comment

ali naravno da mozes.

ocigledno nisi nikad bio bas pijan, ili se ti pravis blesav.

 

i malo je ruzno sto podmeces to 'da napijes', buduci da niko nije rekao da ga je gondza svesno napio.

valjda da pojacas utisak kad nemas argumente, sta li.

Edited by ToniAdams
Link to comment

ali naravno da mozes.

ocigledno nisi nikad bio bas pijan, ili se ti pravis blesav.

 

Odlično. Opiši svoje pijanstvo kad je neko mogao to da ti uradi a da ti nisi mogao da se braniš.

Link to comment

E, pa onda lepo pitanje za vas dvojicu - jeste li se kad tako napili da je neko mogao da vas jebe u dupe, a da mu se ne bi suprostavili?

 

Suprotstavio bih se a zatim bih istrcao ispuzao uplakan i emotivno povredjen iz tog romanticnog WCa :(

Link to comment

Odlično. Opiši svoje pijanstvo kad je neko mogao to da ti uradi a da ti nisi mogao da se braniš.

 

Jesi video nekad nekoga da se onesvesti od alkohola?

Link to comment

Jesi video nekad nekoga da se onesvesti od alkohola?

 

Video sam, samo to što ovde nije slučaj, jer je dečak "istrčao zajapuren iz vecea" (blic).

Link to comment

Odlično. Opiši svoje pijanstvo kad je neko mogao to da ti uradi a da ti nisi mogao da se braniš.

 

Ovoga može Mandingo u vrh guz'ce da prca koliko se unezverio.

Link to comment

a sta ako je gondza bio janpi beyond control a klinac strejt ko bulja, i da je klinac iskoristio gondzu da mu ovaj popljuga ali se negde na pola usro?

Link to comment

a sta ako je gondza bio janpi beyond control a klinac strejt ko bulja, i da je klinac iskoristio gondzu da mu ovaj popljuga ali se negde na pola usro?

 

zvuči kao da znaš šta se dogodilo?

Link to comment

a sta ako je gondza bio janpi beyond control a klinac strejt ko bulja, i da je klinac iskoristio gondzu da mu ovaj popljuga ali se negde na pola usro?

Pa ništa onda, super. Neka nastave samo tako.

 

Sram bilo malograđansku čaršiju što je porodica podnela krivičnu prijavu a tužilac prihvatio.

Link to comment

a sta ako je gondza bio janpi beyond control a klinac strejt ko bulja, i da je klinac iskoristio gondzu da mu ovaj popljuga ali se negde na pola usro?

 

A, ne, to taman posla da naše dete™ radi tako nešto. A i ko bi onda tu bio pedofil? To ne važi, mora neko da bude pedofil.

Link to comment

Mene samo zanima, pošto vidim da ovde mnogi forumaši veruju u formulaciju "nemoćno lice", a znamo da je dečak normalan - koju to drogu mislite da mu je Gondža sipao u sok od borovnice i učinio ga nemoćnim? Ili ga je možda, ne znam, učinio nemoćnim vinjakom/stomaklijom/bilo kojim alkoholom? Ima li neko životno iskustvo gde je neki forumaš na taj način postao trenutno nemoćno lice? (ne računam one koji su postali trajno nemoćni, takvih je pun forum).

kako da ti kazem, ovi nevesti i glupavi (i zapravo u sustini vrlo bezobrazni, jer vredjaju inteligenciju) pokusaji odbrane vaseg gondze™, i vas same cine bolesnicima i kretenima. da ja saznam da mi neki ortak trpa decu, poslao bi ga u pizdu materinu, i to u najboljem slucaju.

al dobro, ko sam ja da moralisem. ako zelite, nastavite da glumatate matore perverznjake i francuske sobarice istovremeno, uz poneku malogradjansku "znate li da su mu roditelji naprednjaci" upadicu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...