Jump to content
IGNORED

Superliga (ovaj put bez naslovnog sponzora) 2015/2016


DR. KUMALO

Recommended Posts

12715807_562954147213419_898272967361871

 

Zato danas na Banjici izuzetno iznenadjujuc rezultat:

 

Rad - Pazar 1:0

 

Genijalno mi je da dva kluba ciji se navijaci onoliko mrze ovako lepo saradjuju :)

 

edit: 

 

24.11.2012 13:00 Београд Рад 2 : 0 (2 : 0)

Нови Пазар

 

ovde su greskom munuli jos jedan.

Edited by katamaran
Link to comment
  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    33

  • б1lme3

    31

  • levi

    29

  • Constantin

    26

 

Zato danas na Banjici izuzetno iznenadjujuc rezultat:

 

Rad - Pazar 1:0

 

Genijalno mi je da dva kluba ciji se navijaci onoliko mrze ovako lepo saradjuju :)

Кад је Пазар у питању, друга страна је буквално сваки други клуб у Србији.

 

На страну политика и национализам, али навијачи Пазара су посебна категорија мандрила.

Link to comment

+1

 

nego borac rutinskih 3:0

a neki su prizeljkivali raspad :fantom:

niko nije prizeljkivao raspad nego se pricalo kako ce skoro ceo prvi tim da ode pa je logicno bilo i da ce se "raspasti". Svaka im cast sto i pored toga sto im je skoro ceo prvi tim otisao oni lagano pobedjuju.
Link to comment

eh sad, niste ih racunali kao konkurenciju, kao eto, ode im pola tima, dodje mu na isto :)

ima borac godinama dobru skolu, za ovaj jsl nivo, ocigledno dovoljno dobru da mogu biti konkurenti posle ovolikih odlazaka (valjda 6 igraca iz rotacije)

 

 

mada ovo je samo jagodina, ne mora mnoog da znaci

Link to comment

Кад је Пазар у питању, друга страна је буквално сваки други клуб у Србији.

 

 

Са Слогом су у традиционално одичним односима. 

Link to comment

Jes ti pročitao ovaj članak, dovoljno je i naslov?! :D

Šta god da ti kažem, nećeš da mi veruješ   :frust: .   jbg.

 

 

 

nadovezao sam se na ovaj članak na Sportske.Net a neposredno pre toga sam čitao o Nišliji koji već danima štrajkuje gladju ispred "gradske kuće" i "kvrc"  :isuse:

http://www.juznevesti.com/Drushtvo/Perisic-ipak-nije-otisao-u-Beograd-strajk-gladju-se-nastavlja.sr.html

 

 

Link to comment

 

 

''Posle utakmice, krenuo sam ka centru terena da se pozdravim sa sudijama. Tamo sam zatekao trenera Lalatovića koji je povišenim tonom vikao na sudije. Obratio sam mu se rečima da nema potrebe da posle dva crvena kartona i penala bude nezadovoljan sudjenjem. Na to sam kao odgovor dobio salvu uvreda i psovki na moj račun...takve psovke ja u Rusiji nisam čuo", rekao je Černišov u izjavi dostavljenoj agenciji Beta. 

 

"Sve vreme je vikao, pretio, pljuvao nekoliko puta u mom pravcu a na kraju me je i gadjao flomasterom što se sve može videti na video snimku. Iskreno bio sam iznenadjen reakcijom trenera koji vodi tako veliki klub i instituciju kao što je Vojvodina", dodao je on.

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2016&mm=02&dd=21&nav_id=1099283

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...