Jump to content
IGNORED

Superliga (ovaj put bez naslovnog sponzora) 2015/2016


DR. KUMALO

Recommended Posts

Sad tek vidim sta je robijas iz Spuza srao pre komisije  :ph34r:

 

- Derbi je bio dobar, oba tima su pružila odlične partije. Sudije nisu imale svoj dan. Bile su daleko ispod nivoa derbija i ispod nivoa svih ostalih aktera. Nespremni su ušli na utakmicu. Pitao sam ljude koji su stručniji od mene i došao do zaključka da je penal postojao. Sudija Glođović je pogrešio, ali ne verujem da je namerno odlučio da ne dosudi penal za Partizan. Ne sumnjam u njegove namere. Reč je o poštenom momku. Nije imao svoj dan, ali ne treba mu zbog toga skidati glavu - rekao je Karadžić za „Alo!“.

On je dodao da će Sudijska komisija morati da radi po savesti, ali da bi FSS u čitav slučaj mogao da uključi i UEFA, ako analiza suđenja sa duela između Partizana i Crvene zvezde ne bude na zadovoljavajućem nivou.

- Ukoliko sudijska komisija ne bude imala snage da istera sve na čistac i donese odluku koja bi zadovoljila javnost, mi ćemo da pošaljemo snimak u UEFA kako bismo dobili stručno i neutralno mišljenje o svemu.

- Biće održan Izvršni odbor saveza. Derbi će biti jedna od tema jer je ta utakmica podigla dosta prašine u javnosti. Mi nećemo ćutati i skrivati istinu. Izvršni odbor može i da smeni komisiju.

 

 

Pritisak na komisiju? Ma jok....

Link to comment
  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    33

  • б1lme3

    31

  • levi

    29

  • Constantin

    26

Cak ni gospodin kokeza nema obraza da precuti na odluke komisije i one dzukele Mrakica.

Gospodin Kokeza se jos brze uklopio u novo drustvo od gospodina Save...

 

To sto im se izjave menjaju za 180 stepeni od ulaska u Tolarino drustvo je cista slucajnost

 

Al da car jos pre komisije objavi sta je odluka koja zadovoljava pa raspusta komisiju kad mu se odluka ne svidi  :ziga:

 

Kad god covek pomisli da ima granice njegovom govnarluku on te demantuje.

Edited by katamaran
Link to comment

 

 

Rođen je 1957. godine u Sarajevu. 

 

Diplomirao je na Mašinskom fakultetu Univerziteta u Mostaru. Radno iskustvo je sticao u kompaniji Energoinvest iz Lukavice kod Sarajeva. Radio je na poslovima konstruktora, glavnog inženjera i direktora, a radno je bio angažovan i u preduzećima Jugotrejd – Energoinvest, Elektrik Bač i Gas – Invest. 

 

Na funkciju državnog sekretara u Ministarstvu rudarstva i energetike imenovan je 2008. godine. Ponovo je izabran na istu funkciju jula 2012. Predsednik je komisije za polaganje stručnih ispita za rukovodioce gasnih instalacija. Od 1984. do 2011. godine je radio kao Savezni fudbalski sudija. Zanimljivo je da kada govori o tom periodu Mrakić uopšte ne krije da je bio pristrasan i da je sudio u korist Crvene Zvezde.

"Sa mnom na terenu Zvezda nije mogla da izgubi. Uvek su slavili, osim jednom u Zemunu, gde su remizirali - 1:1, golom Milenka Acimovića iz ofsajda, jer je Drulić bio uz zemunskog golmana. Vagao sam situaciju, ali nisam mogao da poništim pogodak. Srce i duša su tako hteli."

 

Sport, 20. 10. 2010. godine

Od 1995-1999. godine je bio Predsednik nadzornog odbora udruženja fudbalskih sudija Beograda, a od 2004-2009. godine Predsednik stručnog udruženja fudbalskih sudija Beograda. Bio je član komisije Fudbalskog saveza Srbije za pravila fudbalske igre i UO Udruženja fudbalskih sudija Beograda. 

 

Bio je potpredsednik Fudbalskog saveza Srbije, trenutno obavlja funkciju člana Upravnog odbora FK "Crvena Zvezda".

 

Covek komisija.

Link to comment

1. ako je taj clanak tacan sramota je da on sedi u bilo kakvoj komisiji. Ponavljam ako je tacan jer mi je neverovatno da neko tako nesto izjavi i mnogo smrdi na podmetacinu. Mada cinjenica je da nesto ne vidim da je demantovao pa je verovatno i tacna. Ako jeste to je samo jos jedan dokaz koja je ovo banana republika da neko posle takvih izjava moze da ima bilo kakvu funkciju.

 

2. osim njega komisija ima jos 4 clana. Bar onaj Zutic se proslavio pravdanjem odluka na stetu Zvezde i tu je vec godinama.

 

Sudijska komisija FSS u sastavu Dušan Mrakić, Zoran Petrović, Mirko Simić, Dragan Radulović i Đorđe Žutić

 

Edited by katamaran
Link to comment

 

 

Nažalost, ta izjava nije bila autorizovana. Posle nisam hteo da je demantujem. Nije napisana u pravom kontekstu, nisam to rekao. Da li se kajem? Nemojte, kažem vam da je bio pogrešan kontekst. Uostalom, otkad sam u Sudijskoj komisiji, sudije su više grešile na štetu Zvezde i Partizana nego na račun timova protiv kojih su igrali. To vam dovoljno govori o mojoj objektivnosti i želji da ovaj posao obavim najbolje što mogu 

 

Mraka. Pogresan kontekst, bilo mu glupo da demantuje. Deluje kao posten covek. 

Link to comment

Navodno nije to rekao...

 

Nije ni mene previse ubedio i uz robijasa iz Spuza i Kokija bi bio medju prvima koji bi morao da leti iz fudbala.

Edited by katamaran
Link to comment

Zanimljiv momenat. Pretpostavljam da nije bila jednoglasna odluka.

 

edit: mada cak i kod penala kazu

 

i u potpunosti je prihvatila zaključak

 

edit 2: Vidim da i Tolara sumnja da je odluka bila jednoglasna a cisto sumnjam da i Partizan nije gurnuo nekog svog Mrakica u komisiju.

 

edit 3: nezavisna komisija negoduje sto joj savez ide preko glave a isti taj savez ih menja 5 minuta posle odluke koja ne zadovoljava Ako je neko sumnjao kakava bi odluka zadovoljavala preposteni Tole je to javno rekao pre komisije jer su mu rekli ljudi koji se bolje razumeju od njega  :ziga:

Edited by katamaran
Link to comment
ИЗЈAВЕ: ТOМИСЛAВ КAРAЏИЋ И СЛAВИШA КOКЕЗA

Рaд судијских oргaнa пoд лупoм ИО ФСС

Председник ФСС Тoмислaв Кaрaџић и пoтпредседник ФСС Слaвишa Кoкезa, у зaједничкoј изјaви нaјaвили су преиспитивaње рaдa судијских oргaнa ФСС нa седници Извршнoг oдбoрa ФСС кoјa ће бити oдржaнa 4.мaртa.

„Судијскa кoмисијa ФСС је незaвиснo телo нaше oргaнизaције кoје имa пуну aутoнoмнoст у дoнoшењу oдлукa, aли имaјући у виду све oкoлнoсти приликoм aнaлизе спoрних дoгaђaјa сa утaкмице између Пaртизaнa и Црвене звезде, oднoснo нaвoдне једнoглaсне oдлуке члaнoвa кoмисије и пoсебнo њихoве реaкције дa не пoтпишу зaписник сa oдлукaмa кoје су дoнели, пoстoји oснoвaнa сумњa у рaд исте. Збoг свегa нaведенoг, a пре свегa oдсуствa oбaвезе дa се писменo прихвaти oдгoвoрнoст зa дoнесене oдлуке, рaд судијских oргaнa ФСС биће пoд лупoм члaнoвa Извршнoг oдбoрa ФСС нa седници кoјa ће 4. мaртa бити oдржaнa у Спoртскoм центру ФСС у Стaрoј Пaзoви“, истиче се у зaједничкoј изјaви Тoмислaвa Кaрaџићa и Слaвише Кoкезе.

 

Nisu potpisali zato sto nisu ni morali? Komisija je nezavisna al ih menjamo cim ne sude po direktivi koju im javno damo pre sednice?

Edited by katamaran
Link to comment

Fora je u tome da nikome nije u interesu da se sredi stanje u nasem fudbalu, tj. sladje im je da love u mutnom, na kvarno, i naravno bez sankcija (ovo na prvom mestu).

Link to comment

Meni je cela prica skandalozna. I komisiju i sve lopove iz saveza mars u tri lepe pa sve od pocetka sa totalno neukaljanim ljudima.

 

Za komisiju bih zamolio strance da je formiraju i nikog domaceg ne bih pustio u nju. Bilo kakvo uticanje na rad nezavisne komisije (kao sto Tole potpuno javno radi) bi povlacilo automatsko teranje iz saveza.

 

Sistem je takav da stvarno ne vidim da ce se bilo sta promeniti u dogledno vreme. Srpski fudbal 11_pop.gif

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...