Jump to content
IGNORED

Superliga (ovaj put bez naslovnog sponzora) 2015/2016


DR. KUMALO

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    33

  • б1lme3

    31

  • levi

    29

  • Constantin

    26

Incident se dogodio u finišu utakmice četvrtfinala Kupa Srbije, pri rezultatu 1:2 za Novosađane. Javor je krenuo u napad dok je jedan gostujući igrač ležao na terenu, a Lalatović je odjednom viknuo ka Dodiću:

 
- Pi***, što ne zaustaviš igru?!
 
Kada je trener Ivanjičana shvatio da se njemu obraća, uzvratio je:
 
- Meni se obraćaš, meni? Ja da sam video da igrač leži, prekinuo bih igru.
 
Tom prilikom su se Dodić i Lalatović zaleteli jedan na drugog i da nije bilo njihovih saradnika sa klupe da ih zaustave, sigurno bi došlo do tuče.
 
- Ti ćeš da mi držiš predavanje - poručio je Dodić, na šta je Lalatović nastavio sa psovkama i pozivanjem na tuču.
 
- Dođi, dođi... 'Ajde, dođi - uz brojne psovke je Lalatović dozivao Dodića da se fizički obračunaju.
 
Kako god da se završi borba za polufinale Kupa, naš fudbal je još jednom gurnut u blato.
Link to comment

Биће то још једно занимљиво гостовање Лалатовића (Војводине) у Нишу  :fantom:

Link to comment
Sudijska komisija se detaljno bavila situacijom iz 12. minuta, koja se odigrala u šesnaestercu Crvene zvezda i u potpunosti je prihvatila zaključak da je sudija Vlado Glođović, u pomenutoj situaciji, doneo ispravnu odluku, pošto je u navedenoj situaciji bilo elemenata simuliranja igrača Partizana“

 

Link to comment

Zvezdan Terzić u narednih šest meseci neće moći da obavlja funkciju generalnog sekretara Crvene zvezde, kao ni predsednika Zajednice superligaša zbog incidenata posle meča Napredak - Crvena zvezda u Kruševcu, odlučila je Disciplinska komisija FSS.

 

Podsetimo, posle remija Napretka i Zvezde (0:0), Terzić je nezadovoljan suđenjem Dejana Santrača upao u sudijsku svlačionicu, verbalno napao arbitre, i bacio flašu o pod. Posle toga, Zvezda je ponovo krenula u napade na predsednika Fudbalskog saveza Srbije Tomislava Karadžića.

 

 

 

Vs

 

Za neprimereno ponašanje tokom i po završetku 150. večitog derbija, Ivan Tomić je platio skup ceh. Trener Partizana moraće, na osnovu odluke Disciplinske komisije FSS, da plati 350.000 dinara, a uz to je sankcionisan dva meseca zabrane vršenja funkcije, s tim da je kazna uslovna na godinu dana.

 

Podsetimo, Tomić je žustro protestvovao posle odluke sudijeVlada Glođovića da u 12. minutu susreta 24. kola ne dosudi jedanaesterac u koristi crno-belih, posle kontakta Marka PetkovićaNemanje Mihajlovića, da bi po okončanju derbija verbalno vređao arbitre i razbio vrata na njihovoj svlačionici.

 

 

 

Vazda pravedni Tolara. Sreca pa Tomic nije trazio alibi posle utakmice jer bi i za to morao da ga kazni....

Link to comment

Хоће ли Толе и Кокеза да шаљу снимке и записник са утакмице четвртфинала Купа? Питам за друга?

Link to comment

Kad je kontrolisao komisiju i proglasavao da su Kadu i Lazetic u utakmici za titulu dajvovali nije se setio da salje u UEFA

 

 

 

 

Ali sad smatra da je njegov Partizan sprecen da pridje na -26 i tako se opasno umesa u trku za titulu pa mora i UEFA :)

 

Ako mu Infantino ne vrati uslugu i odande ce samo da ih nauce pravilima...

Edited by katamaran
Link to comment

Не знам, УЕФА иначе воли притиске на судијску комисију и судије које је она лиценцирала. Нарочито у контексту резултатски небитних утакмица.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...