Jump to content
IGNORED

Superliga (ovaj put bez naslovnog sponzora) 2015/2016


DR. KUMALO

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    33

  • б1lme3

    31

  • levi

    29

  • Constantin

    26

jel ti bilo cudno sto na tom forumu ima bas puno grobara?

Zabole me sto ima puno grobara, svidela mi se fora...

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment

Zabole me sto ima puno grobara, svidela mi se fora...

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Ти си ипак њихов, негде инстиктивно, као што је Тед наш.

Link to comment

Lalat na aparatima  :lolol:

Истина да је Лалат јако сиров човјек и знам да је вама Нишлијама драг ко бугарски цар Фердинанд I, али искрено, највећа одговорност за ово посртање војводине, лежи на господској™ управи клуба. Распродали су све што је ваљало. Разумијем да им је горило да утрпају Иванића, али Станисављевић је продан за кусур. Са друге стране довели су камион балвана. И сад им играч висок метар и шумску јагоду даје гол из скока.
Link to comment

ovde neke treba podsetiti da je borac drugi najuspesniji klub u srbiji

remi protiv njih je lep uspeh za klub poput vojvodine, kad se uzme u obzir da je lalat postavio temelje ovog borca, to je ustvari njegova dupla pobeda

najcudnije je da sprdnja sa lalatom zbor remija sa borcem dolazi od navijaca kluba koji je vec dva puta izgubio u prvenstvu od tog istog borca i od navijaca drugog kluba koji je kod kuce u kupu isprasen sa 5 komada

 

 

umesto da cestitate lalatu na sjajnom rezultatu, vi se sprdate i trazite raloge zasto nije pobedio :o

Link to comment

ovde neke treba podsetiti da je borac drugi najuspesniji klub u srbiji

remi protiv njih je lep uspeh za klub poput vojvodine, kad se uzme u obzir da je lalat postavio temelje ovog borca, to je ustvari njegova dupla pobeda

najcudnije je da sprdnja sa lalatom zbor remija sa borcem dolazi od navijaca kluba koji je vec dva puta izgubio u prvenstvu od tog istog borca i od navijaca drugog kluba koji je kod kuce u kupu isprasen sa 5 komada

 

 

umesto da cestitate lalatu na sjajnom rezultatu, vi se sprdate i trazite raloge zasto nije pobedio :o

Mislim da mašiš poentu. Ne vidim da se neko sprda, ni sa Vošom, ni sa Borcem.

Link to comment

Mislim da mašiš poentu. Ne vidim da se neko sprda, ni sa Vošom, ni sa Borcem.

sprdam se ja sa lalatomRumpelstiltskinom znace on zasto :D

a cerdicov magacionerski pogled na domaci fudbal mi je neizmerno simpatican :)

 

 

i gde si video da ja pominjem sprdnju sa vosom ili borcem? kazem sprdaju se sa lalatom, a obojicu su vec trebala nauciti da se to uvek obije o glavu :)

Edited by pbg12345
Link to comment

ovde neke treba podsetiti da je borac drugi najuspesniji klub u srbiji

remi protiv njih je lep uspeh za klub poput vojvodine, kad se uzme u obzir da je lalat postavio temelje ovog borca, to je ustvari njegova dupla pobeda

najcudnije je da sprdnja sa lalatom zbor remija sa borcem dolazi od navijaca kluba koji je vec dva puta izgubio u prvenstvu od tog istog borca i od navijaca drugog kluba koji je kod kuce u kupu isprasen sa 5 komada

 

Лалат мачка, поставио је темеље успјешне Звезде и успјешног Борца. Откад је он отишао, успјеси су дошли.:lolol:
Link to comment

sprdam se ja sa lalatomRumpelstiltskinom znace on zasto :D

a cerdicov magacionerski pogled na domaci fudbal mi je neizmerno simpatican :)

 

 

i gde si video da ja pominjem sprdnju sa vosom ili borcem? kazem sprdaju se sa lalatom, a obojicu su vec trebala nauciti da se to uvek obije o glavu :)

 

Za Vosino gostovanje na Cairu, za metar dana otprilike, nacinicu iznimku i otici na zapad, samo Lalatu u cast  :wicked:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...