Jump to content
IGNORED

Superliga (ovaj put bez naslovnog sponzora) 2015/2016


DR. KUMALO

Recommended Posts

Ti to moras da ponavljas sam sebi, jer ni ti ne verujes budalastine koje pises. Otisao ti je Psiho sa klupe KKPN pa si sad u bedaku, sad ti je glavna fora da pljujes po bilo cemu jer nemas sta pametnije u zivotu da radis. Kad dodjes na intelektualni nivo Maje Nikolic, Ekrema Jevrica ili Zmaja od Sipova, bice ti lakse u zivotu.

 

I preskoci me vise sa prozivanjem, osim ako nemas 11 godina, onda ti oprastam!

 

Nisam video ovo eksplicitno vređanje, vidim da moderaciju boli kurac, pa samo da ti kažem da možeš da mi se sagneš da ne bude nedoumica.

Link to comment
  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    33

  • б1lme3

    31

  • levi

    29

  • Constantin

    26

Naime, čelnici Crvene zvezde odlučili su da zatraže da se Partizanu oduzmu bodovi zbog navodnih neregularnosti ne meču sa Novim Pazarom, prenosi Sportski žurnal.

Prema informacijama do kojih je stigao Sportski žurnal, čelnici crveno-belih spremili su prijavu Disciplinskoj komisiji FSS zbog utakmice Novi Pazar – Partizan, na kojoj su crno-beli zaigrali u rezervnom sastavu i izgubili sa 3:2.

U taboru kluba iz Ljutice Bogdana veruju da je njihov najljući rival time narušio integritet takmičenja, zapisan u članu 64 pravnilnika Superlige, u kojem se navodi:

- Svaki klub – učesnik u ovom takmičenju, dužan je da utakmice igra sa svojim najboljim timom, osim povređenih i kažnjenih igrača!

Partizan je u Novom Pazaru izašao sa rezervnim sastavom, jer je prvu postavu čuvao za revanš sa Steauom u kvalifikacijama za Ligu šampiona, koji se igrao tri dana potom.

 

Pretpostavljam da Tole koristi priliku da sjebe Terzu i Simovica za onu tekmu pa mu je ovo odgovor. Nece moci da kazni Spartak bez kaznjavanja  Partizana za istu stvar.

 

Da se ja pitam i jedni i drugi bi dobili po -9 bodova  :fantom:

I treci ako se dokaze da je  Terza preposteni nesto mutio protiv Spartaka.

Link to comment

Nisam video ovo eksplicitno vređanje, vidim da moderaciju boli kurac, pa samo da ti kažem da možeš da mi se sagneš da ne bude nedoumica.

Prvi si poceo bez ikakvog povoda, a sad cmizdris... Ocekivano!
Link to comment

Pretpostavljam da Tole koristi priliku da sjebe Terzu i Simovica za onu tekmu pa mu je ovo odgovor. Nece moci da kazni Spartak bez kaznjavanja  Partizana za istu stvar.

 

Da se ja pitam i jedni i drugi bi dobili po -9 bodova  :fantom:

I treci ako se dokaze da je  Terza preposteni nesto mutio protiv Spartaka.

 

Ja bi izbacio Partizan u HNL! Jebo ima pas mater ustasku franjevacku i ko ih sastavi!

:fur:

Link to comment

Može li neko meni neupućenom da razjasni koja je tačno bila Spartakova logika sa ovim drugim timom? Vidim da Grof™ histeriše kako su se čuvali za Zvezdu, kanda nisu sposobni da odigraju jednu utakmicu nedeljno pa moraju da dve nedelje brižljivo spremaju i neguju prvi tim? I šta im uopšte znači ta utakmica protiv Zvezde koju će glatko izgubiti makar se štedeli dva meseca?

 

I kako tačno Spartakova muljavina protiv OFK motiviše Zvezdu da traži kažnjavanje Partizana za gostovanje u Novom Pazaru? Gde je u te dve utakmice narušen neki njihov interes?

Edited by beowl
Link to comment

Može li neko meni neupućenom da razjasni koja je tačno bila Spartakova logika sa ovim drugim timom? Vidim da Grof™ histeriše kako su se čuvali za Zvezdu, kanda nisu sposobni da odigraju jednu utakmicu nedeljno pa moraju da dve nedelje brižljivo spremaju i neguju prvi tim? I šta im uopšte znači ta utakmica protiv Zvezde koju će glatko izgubiti makar se štedeli dva meseca?

 

I kako tačno Spartakova muljavina protiv OFK motiviše Zvezdu da traži kažnjavanje Partizana za gostovanje u Novom Pazaru? Gde je u te dve utakmice narušen neki njihov interes?

 

to je valjda odgovor na partizanovo (mlako) insistiranje na  istrazi povodom nameštaljke ofk-zvezda iz prvog kola...  

Link to comment

Može li neko meni neupućenom da razjasni koja je tačno bila Spartakova logika sa ovim drugim timom? Vidim da Grof™ histeriše kako su se čuvali za Zvezdu, kanda nisu sposobni da odigraju jednu utakmicu nedeljno pa moraju da dve nedelje brižljivo spremaju i neguju prvi tim? I šta im uopšte znači ta utakmica protiv Zvezde koju će glatko izgubiti makar se štedeli dva meseca?

 

I kako tačno Spartakova muljavina protiv OFK motiviše Zvezdu da traži kažnjavanje Partizana za gostovanje u Novom Pazaru? Gde je u te dve utakmice narušen neki njihov interes?

nagadjam. trener jeftiniji od igraca?

sto se zvezde tice, opet nagadjam, moguce da su procenili da sa ovolikom prednoscu i partizanovim paklenim ritmom nedelja - cetvrtak svaki drugi treci cetvrtak u regularnim uslovima mogu zavrsiti prvi, odnosno mogu zavrsiti prvi ako partizan ne zatvori sve do kraja, pa da ovim nastupima sprece neko sklanjanje do kraja. a i posle onakvog prvog kola, verovatno postoji i potreba da se ukaze da "svi to rade"

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...