Jump to content
IGNORED

Superliga (ovaj put bez naslovnog sponzora) 2015/2016


DR. KUMALO

Recommended Posts

Može li neko meni neupućenom da razjasni koja je tačno bila Spartakova logika sa ovim drugim timom? Vidim da Grof™ histeriše kako su se čuvali za Zvezdu, kanda nisu sposobni da odigraju jednu utakmicu nedeljno pa moraju da dve nedelje brižljivo spremaju i neguju prvi tim? I šta im uopšte znači ta utakmica protiv Zvezde koju će glatko izgubiti makar se štedeli dva meseca?

 

I kako tačno Spartakova muljavina protiv OFK motiviše Zvezdu da traži kažnjavanje Partizana za gostovanje u Novom Pazaru? Gde je u te dve utakmice narušen neki njihov interes?

 

Kako koja je logika? Što bi igrači prvog tima trčali 90min kad ne moraju. Utakmica je davno izgubljena još prošle sezone kad se ostalo u ligi. A Zvezdina je logika da sačuva osovinu Spartak-OFK, da podseti javnost da Spartak ne može biti kažnjen jer je i Partizan isto uradio ove sezone. Pa kao, ako kaznite Spartak i OFK moraćete i Partizan i NP.

Link to comment
  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    33

  • б1lme3

    31

  • levi

    29

  • Constantin

    26

 

Четвртак 8. Октобар

12:00 - 14:00: Хотел "Европа" - Округли сто на тему "Регионална лига у фудбалу, да или не?" (гости Ивица Осим, Станко Поклеповић, Јасмин Баковић, Здравко Мамић,Мишо Смајловић, Елвир Болић, Елведин Бегић, Рефик Шабанаџовић, Давор Павић, Златан Налић, Драган Џајић, Здравко Реић, Сабахудин Топалбећиревић)

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/25580/mamic-prica-kako-prodaje-igrace-za-milione-evra-dzaja-i-ostali-o-regionalnoj-ligi-a-ostali-da-li-je-moguce-realno-i-posteno-izvestavanje-sa-sportskih-dogadjaja

Link to comment

 

 

Spartaku oduzeta četiri boda                                                                                                                         Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Srbije je danas zasedala i odlučila da oduzme Spartaku iz Subotice četiri boda zbog sumnji u regularnost meča sa OFK Beogradom                                                                                                                                            http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/280736/OPA-FSS-OSTRO-Spartaku-oduzeta-cetiri-boda

 

A šta bi im uradili da su im dokazali da su uticali na regularnost....i zašto samo Spartaku? I zašto nekome verovati na reč "nismo mi majke mi" ....i zašto je nekom dozvoljeno da svoje igrače odmara, a nekome ne, i ko je pozvan da ceni kojem su klubu koje i kakve utakmice bitne, a kome ne...?

Bruka, sramota i beda.

Edited by Legenda
Link to comment

Šta bruka?

Mogli su malo više da cepnu..

 

Ne ide to na "majke mi"..ovo možeš da upakuješ kako hoćeš, ali ove sezone bi samo Spartak najebao zbog toga.

Link to comment

A šta bi im uradili da su im dokazali da su uticali na regularnost....i zašto samo Spartaku? I zašto nekome verovati na reč "nismo mi majke mi" ....i zašto je nekom dozvoljeno da svoje igrače odmara, a nekome ne, i ko je pozvan da ceni kojem su klubu koje i kakve utakmice bitne, a kome ne...?

Bruka, sramota i beda.

 

Jel ovo ono prijateljstvo meraklije-blue marines?

Link to comment

Šta bruka?

Mogli su malo više da cepnu..

 

Ne ide to na "majke mi"..ovo možeš da upakuješ kako hoćeš, ali ove sezone bi samo Spartak najebao zbog toga.

Zašto ne i Partizan?

 

Jel ovo ono prijateljstvo meraklije-blue marines?

 

Ne, nego čisto pravna stvar. Na osnovu sumnje se niko ne kažnjava. A i ko je odredjen da "sumnja" tj. da bude "ovlašćeno sumnjalo"...?

Skoro me je jedan bloger na Utakmici.rs ubedjivao da su Radnički i Javor igrali 0:0 "namešteno" jer  je gledao statistiku rezultata, pa budući da je i prošle sezone u Nišu bilo nerešeno, logično je da je bilo namešteno...i eto, neko takvog mudrojebca postavi da bude ovlašćeno sumnjalo i on ispred FSS odrapi po -4 Javoru i Radničkom, Ne znam da li bi odbili od kazne i to što su tim remijima izgubili po dva boda...da su nameštali.

Link to comment

Zašto ne i Partizan?

 

 

Jbga, ima se, moze se.

 

12074565_10153368138868229_2996864163377

 

Kad vi, ili golubovi, ili komsinica, budete igrali Jevropu, i utakmice u tri dana, izvodite i omladince. Niko normalan a nece reci, jer cete raditi za dobro srBskog fudbala.

Dotle, imajte bar malo obraza, pokrijte se usima, i cutite.

Link to comment

Zašto ne i Partizan?

 

 

Ne, nego čisto pravna stvar. Na osnovu sumnje se niko ne kažnjava. A i ko je odredjen da "sumnja" tj. da bude "ovlašćeno sumnjalo"...?

Skoro me je jedan bloger na Utakmici.rs ubedjivao da su Radnički i Javor igrali 0:0 "namešteno" jer  je gledao statistiku rezultata, pa budući da je i prošle sezone u Nišu bilo nerešeno, logično je da je bilo namešteno...i eto, neko takvog mudrojebca postavi da bude ovlašćeno sumnjalo i on ispred FSS odrapi po -4 Javoru i Radničkom, Ne znam da li bi odbili od kazne i to što su tim remijima izgubili po dva boda...da su nameštali.

Zato što se traže dva uslova koliko vidim u disciplinskom pravilniku...kumulativno.

Kod Partizana nema drugog.

Link to comment

Jbga, ima se, moze se.

 

 

 

Kad vi, ili golubovi, ili komsinica, budete igrali Jevropu, i utakmice u tri dana, izvodite i omladince. Niko normalan a nece reci, jer cete raditi za dobro srBskog fudbala.

Dotle, imajte bar malo obraza, pokrijte se usima, i cutite.

Znam ja da se može...to je tako očigledno ;)

 

Nemam ja razloga, ni mi, kako hoćeš da se pokrivam ušima. Kako to da niko iz FSS ne posumnja u utakmicu OFK-Zvezda, a to što vi igrate LE, svaka čast, ali zar mi ostali trebamo da prekinemo prvenstvo da bi se vi izigrali. To što je vama bila Steaua, Spartaku je bila možda Zvezda...? Evo šta kažu u Spartaku

 

 

– Тренер саставља тим, бира тактику и поставку играча за сваку утакмицу. Играчи које је изабрао одиграли су до тада укупно 2.039 минута од укупно 9.900, или 20,5 одсто. Партизан је против Новог Пазара, који је до тада сакупио 2.956 минута, што је 29 одсто. Да ли је 8,5 одсто толика разлика да Спартак буде кажњен, а Партизан помилован?

Ko je odredjen u FSS  da ceni važnost utakmice nekom timu? Mislim da ne postoji ni takav organ, telo, komisija...

Ja vam želim pobedu u finalu LE, a u domaćem prvenstvu da ispadnete. 

 

 

A možda je sve ovo Terzina ujdurma da se i vama skinu 4 boda...da se osigura na vreme ;)

Link to comment

Ma jok, ne treba to Terzi, za bodovnu zalihu komsinci vec ce se pobrinuti Vezura i Krizara...;-)

 

12 utakmica, -12. Do kraja ce, dakle, biti -37. Ne sumnjam ni najmanje.

Link to comment

Kad sledeci put skinu Zvezdi  bodove umesto novcane kazne koju nece ni platiti,  zbog bakljade/tuca/politickih parola/napada na igrace... ili Partizanu zbog napada na igrace/bakljade/politickih parola... ili Novom Pazaru zbog vredjanja na nacionalnoj osnovi/politickih parola/napad na protivnicke igrace i trenere... ili dodaj po zelji...onda treba da se kazni i Spartak zbog sumnji da je izveo slabiji sastav, "a sve u cilju da drugoj ekipi omoguće da na neregularan način dođe do bodova.".

 

Kazna je glupa koliko je smesna.

 

Po istom kriteriju su mogli i Partizan da kazne, a nisu. Mogu Zvezdu zbog bakljade u svakom kolu, a nisu, mogli su Partizan zbog napada navijaca sa Juga na ove sa Istoka na prosloj utakmici... a nisu. Da se ne vracam u proslost da nema kazni za onaj sramotni derbi od prosle sezone na Marakani.

 

Ako je ovo pocetak i Spartak prvi u nizu kaznjenih, odlicno, ali videcemo protiv Vose na Miticu, kad krene bakljada i 10 minuta prekid jer se skupio dim, da li ce biti kazne ili se nece desiti bas nista!

Edited by Milosh76
Link to comment

A možda je sve ovo Terzina ujdurma da se i vama skinu 4 boda...da se osigura na vreme ;)

 

:naughty:

Kokeza je to izjavio dan nakon što je Disciplinska komisija FSS kaznila Spartak oduzimanjem četiri boda jer je na gostovanju protiv OFK Beograda igrao sa rezervnim sastavom.

"Ja koliko sam informisan još dva postupka su pokrenuta. Svi klubovi ako budu učestvovali u radnjama koje se mimoilaze sa pravilima fudbalske igre biće sankcionisani", rekao je Kokeza.

Pored meča sa Karaburme, zbog igranja sa rezervnim sastavima mogli bi da budu kažnjeni još šampion Partizan i Čukarički, koji su zbog obaveza u kvalifikacijama za evropska takmičenja igrali sa kombinovanim sastavima protiv Novog Pazara, odnosno sa Jagodinom. 

 

"Ukoliko FSS ne preseče sa nekim stvarima i ne pokuša da zavede red u organizaciji, ili će se to dogoditi ili ja više neću obavljati ovaj posao. Ja sam pokrenuo inicijativu i sastanak koji je održan nakon koga je usledila odluka", istakao je Kokeza.

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2015&mm=10&dd=07&nav_id=1048577

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...