Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2015/2016


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    362

  • malkin

    302

  • ducca

    259

  • Pokojni Ruxin

    192

f144fe10fa398dc891444f807daf8bd5.jpg

 

Onaj Arleov agent

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jok...ne ide..njih 11 ukupno 85 mil. bez. rez. golmana,jednog odbr. i dvojice srednjaka...mozda se namakne ako recimo Clasiea zameni Lee chung yongom  :fantom:

Link to comment

i čemu se ljudi nadaju od Klajnare™ ? Klinšitovima sigurno ne, znači asistencijama ?

 

Klajnara drugi igrac po broju vlasnika, iza Hazarda :lol: 

Link to comment

Bolje Bertranda da uzimaju...

 

Tek sam danas napravio prvu verziju tima. Svidja mi se, sto znaci da definitivno ispadam iz Premera.

 

edit: Liverpulov pre-season  :ziga:

 

- True Thai Premier League All Stars 

- Brisbane Roar - Adelaide United

- Felda United 

- Malaysia XI

- HJK Helsinki 

- Swindon Town 

Edited by pantelia
Link to comment

Proslih sezona je bio na netu spreadsheet gde su bile popisane sve prijateljske utakmice svih timova i statistika, ko je igrao i slicno. Ima li neko to? Numem da sastavim tim bez toga  :unsure:

Link to comment

Proslih sezona je bio na netu spreadsheet gde su bile popisane sve prijateljske utakmice svih timova i statistika, ko je igrao i slicno. Ima li neko to? Numem da sastavim tim bez toga :unsure:

Ja to pešaka, ukucam "neki tim 2015/16" i preko wikija vidim preseason..
Link to comment

Eh, gde su ona stara vremena kada dan pred početak sezone onako iz glave zaključiš da će Brown Ideye najzad pokidati i odlučiš da ga u subotu posle doručka staviš u tim i tako rešiš gorući problem napadača za kojeg ti je ostalo 4.5M. Zatim u subotu posle doručka ne možeš da ga nađeš u listi, malo proguglaš i skontaš da je otišao na pozajmicu u Kaiser Chiefs.

Link to comment

ja sam upravo promenio koncepciju tima i 11 igrača od 15. now we're talkin'  :jerry:

 

ruku na srce, sa ovim novim klovnovskim pravilima i ovako loše odrađenom predsezonom, sve sam bliži ideji da se ove godine maksimalno zezam sa timom. ili to ili da u startu napravim dobar alibi za brodolom od sezone :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...