August 5, 201510 yr i čemu se ljudi nadaju od Klajnare ? Klinšitovima sigurno ne, znači asistencijama ?
August 5, 201510 yr Onaj Arleov agent Sent from my iPhone using Tapatalk Jok...ne ide..njih 11 ukupno 85 mil. bez. rez. golmana,jednog odbr. i dvojice srednjaka...mozda se namakne ako recimo Clasiea zameni Lee chung yongom
August 5, 201510 yr i čemu se ljudi nadaju od Klajnare ? Klinšitovima sigurno ne, znači asistencijama ? Klajnara drugi igrac po broju vlasnika, iza Hazarda
August 5, 201510 yr Bolje Bertranda da uzimaju... Tek sam danas napravio prvu verziju tima. Svidja mi se, sto znaci da definitivno ispadam iz Premera. edit: Liverpulov pre-season :ziga: - True Thai Premier League All Stars - Brisbane Roar - Adelaide United - Felda United - Malaysia XI - HJK Helsinki - Swindon Town Edited August 5, 201510 yr by pantelia
August 5, 201510 yr Proslih sezona je bio na netu spreadsheet gde su bile popisane sve prijateljske utakmice svih timova i statistika, ko je igrao i slicno. Ima li neko to? Numem da sastavim tim bez toga
August 5, 201510 yr Proslih sezona je bio na netu spreadsheet gde su bile popisane sve prijateljske utakmice svih timova i statistika, ko je igrao i slicno. Ima li neko to? Numem da sastavim tim bez toga Ja to pešaka, ukucam "neki tim 2015/16" i preko wikija vidim preseason..
August 5, 201510 yr Eh, gde su ona stara vremena kada dan pred početak sezone onako iz glave zaključiš da će Brown Ideye najzad pokidati i odlučiš da ga u subotu posle doručka staviš u tim i tako rešiš gorući problem napadača za kojeg ti je ostalo 4.5M. Zatim u subotu posle doručka ne možeš da ga nađeš u listi, malo proguglaš i skontaš da je otišao na pozajmicu u Kaiser Chiefs.
August 5, 201510 yr Kako napreduje 1 Liga? Hoce li se doci do magicne brojke od 20 natjecatelja? Prosle godine bese 16, koliko se secam...
August 5, 201510 yr https://twitter.com/EmKWhy/status/628915739064451072 Edited August 5, 201510 yr by clever bastard
August 6, 201510 yr ja sam upravo promenio koncepciju tima i 11 igrača od 15. now we're talkin' ruku na srce, sa ovim novim klovnovskim pravilima i ovako loše odrađenom predsezonom, sve sam bliži ideji da se ove godine maksimalno zezam sa timom. ili to ili da u startu napravim dobar alibi za brodolom od sezone
Create an account or sign in to comment