Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2015/2016


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    362

  • malkin

    302

  • ducca

    259

  • Pokojni Ruxin

    192

Ja još i ne znam da li ću igrati ove godine (verovatno hoću, jedem govna da neću imati vremena :isuse: ) ali hoćemo li polako da se organizujemo oko drafta?! Ili čekamo utamničenog nam kolegu?! :unsure:

 

Nego, naleteh na ovo https://www.dugoutfc.com/

 

Novi sajt napravljen posebno za draft lige, ne izgleda loše, scoring system je proširen (ima oko 50 kategorija koje se boduju :o ), koliko fantazija igramo mogli bi ovo da probamo... Ne bi bilo zajebavanja oko spiskova, kopiranja u beleške (malkine u tebe gledam).. Plus ne bi bilo nesuglasica oko redosleda biranja...

 

Negativna strana - nema gay chata :(

 

Sklepaću ligu pa se javite ako ste za!!

Link to comment

Utamniceni je valjda od juce na slobodi? :unsure: Ako se ne javi do sutra otvaraj novu temu, pa da se prebrojimo i utvrdimo pravila, krajnje je vreme. Vec sledece nedelje je draft. 

Link to comment

Ja bih se oprobao™ u draftu ako primate gujone.

 

Ma primamo SVEEE, prijavićemo se na topiku pa ćemo dalje...

Dobar je ovaj dugout, imali bi sve različite igrače..

Link to comment

I ja bih da se vratim posle godinu dana pauze. Kao prvi osvajač klasika (jedinog bitnog takmičenja) očekujem raširene ruke i radosnice u očima :fantom:

Link to comment

ja sam raskrinkao draft kao prevaru i naravno svejedno vas razbio. rado ustupam svoje mesto nekom od novajlija ako ostajete pri onom pravilu o drugom draftu na pola sezone :fantom:

Link to comment

Sad kad smo se mi mucili i odrzali taj sveti plamen draft lige neki bi da se umuljaju kada smo takmicenje etablirali i privukli publiku.

Edited by Moća
Link to comment

ja sam raskrinkao draft kao prevaru i naravno svejedno vas razbio. rado ustupam svoje mesto nekom od novajlija ako ostajete pri onom pravilu o drugom draftu na pola sezone :fantom:

Mislim da je to sve podlozno promenama, mozda bude i nekih dodatnih izmena, otprilike kao u ABA lizi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...