Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2015/2016


Recommended Posts

Ja pratim samo Arsenal, ostalo sta uhvatim. Ali ovo moze da se igra i po principu "aha, vidi ovaj Kane poludeo, aj da ga dovedem" i "Fei doveo Kuna, prodaj ga odmah dok se sutra nije povredio". Zanimljivije je pracenje utakmica kad se igra ovo, skroz se promeni percepcija navijanja, ne znas da l' bi za svoj tim il' za igraca iz protivnickog kog imas u fantaziju. 

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    362

  • malkin

    302

  • ducca

    259

  • Pokojni Ruxin

    192

...samo godinu dana kasnije ja igram i jebeni Draft. realno, Manče, najebo si. al da se ne lažemo, ti si narkoman koji traži fix, mi smo samo oni koji su se slučajno zatekli tu sa ponudom.

Edited by Svarog
Link to comment

Ma nije to tako lose ako je stvarno batalio FM, moze da bude ko oni likovi sto zavisnost od alkohola uspesno blokiraju novostecenom zavisnoscu od pusenja. 

Link to comment

Ja kao povratnik toj drozi mogu da ti kažem da sasvim opušteno možeš da je držiš pod kontrolom tako da radi za tebe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... tamo negde do trećeg kola.

Link to comment

Мени је фантази хоби и зато ми није проблем што му посвећујем двадесетак сати недељно.

 

 

 

 

 

 

 

 

:isuse:

Link to comment

tih sat nedeljno je ok, naravno, više potprošim na forum

 

ali ovih par sati do prekosutra jesu problem :( videcu da pitam nekog ko ima vise iskustva da mi zbrza to i sažvaće sa ja samo da "piknem" igrače

Ma pritisni samo auto-complete,veruj mi nije naivan.Znam neke koji su na taj necin pobedjivali vrlo posvecene i ozbiljne igrace  :lolol:

Link to comment

Koga da kontaktiram za L1...i ove godine sam totalno zaboravio na pocetak engleskog fuzbaliranja.

 

Ima li jos mesta..gde sta, kad ?

Posaljite coveku kod za beton

Link to comment

Ljudi, jel vi shvatate da ja nemam pojma kako funkcioniše fantasy, nemam blagu predstavu, nikad nisam igrao, samo znam da postoji i da se sastavlja neki tim od svih mogućih igrača :D

 

 

Eto nam ga idealan za L1   :naughty:

 

Za početak idi ovde i registruj svoj tim: http://fantasy.premierleague.com/

 

Giggsy će ti poslati šifru za pristup PPP ligama na PM (h2h i classic liga).

 

Sve ti je manje-više self explanatory. Pročitaj pravila i do subote u podne sastavi tim za 100 milki. Ostatak ćeš da rešavaš u hodu.

Каквих ће дербија да буде у најави. Најјача лига икад и игде. :s_c: 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...