Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2015/2016


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    362

  • malkin

    302

  • ducca

    259

  • Pokojni Ruxin

    192

Stanite, Tolaa i ovde vedri i oblaci? :D

Na ppp forumu ucestvujem samo u draft ligi

Онда може. :thumbsup:

 

Толаа је, као што јој име каже, генерална секретарица ППП фудбалске асоцијације.

Link to comment

Prsline, ajd na brzinu startere Vest Hema?

Ниједан од ових што су играли против Астре вечерас, тако је Билић најавио.

 

Што се сезоне тиче, мислим да су сигурни стартери само Адријан, Џенко (не против Арсенала), Кресвел, Ноубл, Пајет и Сакхо. Као центархалфови ће на два места да се ротирају Томкинс, Рид и Огбона. Колинс је, вероватно, тек друга резерва.

 

Уз Ноубла ће, надам се, да буде Коујате, понекад Појет. Ја доста очекујем и од Обијанга, само не знам да ли ће у задњу везну линију или мало напред.

 

Уз Пајета (не бркати га са Појетом, та би те грешка силно коштала :lol:)... Немам појма. Зарате, Џарвис, овај мали Аргентинац који изгледа зна фудбала, Амалфитано... Нолан само ако мора.

Edited by Прслин
Link to comment

Stanite, Tolaa i ovde vedri i oblaci? :D

 

:fantom: Tek ovde vedrim i oblacim, draft je da se Prslin igra gazde. Sad cu da ti ispricam Prslinovu omiljenu horor pricu. Prasline, pokrij oci ako si dosao dovde. On je jedan od osnivaca PPP fantazija. Krece druga sezona, niko da otvori H2H ligu, otvorim je ja. Uslo 20 ljudi, usao Prs kao 21. pre nego sto sam stigla da zakljucam. Sut karta, cao, zdravo, nas'o si da ides na more pred start fantazija, ni ne zasluzujes da igras. Jos uvek ima nocne more, odatle tolika netrpeljivost prema meni. 

 

Pa ti sad vidi kome si se zamerio onim hobistickim komentarima. 

 

Upadaj u 1 Ligu, sjajno je sto ce vas biti mnogo! Sta ce ti treci tim? Imas jedan za draft, drugi ti je valjda normalan, sto ne udjes s tim sto nije za draft?

 

 

Samo odmah da se dogovorimo - ako 1 Ligasa bude 18 ili vise, sistem za promociju i ispadanje je isti kao u ostalim ligama, 3+2. Do 18 ostajemo na 3+1.

 

 

Fei ce te karati ruzno.

 

Na vreme si krenuo sa kukanjem... :fantom:

 

Fei se mnogo potresao sto te nije bilo na pogadjalici. Nadam se da si upao. 

Link to comment

:fantom: Tek ovde vedrim i oblacim, draft je da se Prslin igra gazde. Sad cu da ti ispricam Prslinovu omiljenu horor pricu. Prasline, pokrij oci ako si dosao dovde. On je jedan od osnivaca PPP fantazija. Krece druga sezona, niko da otvori H2H ligu, otvorim je ja. Uslo 20 ljudi, usao Prs kao 21. pre nego sto sam stigla da zakljucam. Sut karta, cao, zdravo, nas'o si da ides na more pred start fantazija, ni ne zasluzujes da igras. Jos uvek ima nocne more, odatle tolika netrpeljivost prema meni

Али то није све! Ако наставиш да читаш, по истој цени ћеш чути информацију да је то у ствари била трећа сезона х2х и пета класика, што Толаа :mad: не зна јер није играла од почетка, да сам од прве х2х сезоне увек ја отварао топик и правио лигу, да је она те године утрчала ниоткуд, отворила топик, направила лигу, одредила колико ће људи да је игра, а колико не. Није постојао претходни договор око броја игрсча, него је избацила мене и још пар људи, оставивши нас без х2х забаве целе јебене године и тако постала - Толаа :mad:

 

Мислим, како би било ко од вас навучених реаговао да када крене прво коло види да је избачен из лиге?

 

Уз све ово, у комплету добијаш и информацију да сам те године победио у класику, за шта ме боли дупе јер је само х2х права забава, и да ме избацивањем Толаа :mad: вероватно лишила титуле и у тој х2х лиги или бар озбиљне борбе за њу.

 

Толаа :mad:

Link to comment

 

 

 

Fei se mnogo potresao sto te nije bilo na pogadjalici. Nadam se da si upao. 

Upao sam naravno, znas da neko mora da pobedjuje tebe i njega tamo.... :fantom:

Link to comment

Али то није све! Ако наставиш да читаш, по истој цени ћеш чути информацију да је то у ствари била трећа сезона х2х и пета класика, што Толаа :mad: не зна јер није играла од почетка, да сам од прве х2х сезоне увек ја отварао топик и правио лигу, да је она те године утрчала ниоткуд, отворила топик, направила лигу, одредила колико ће људи да је игра, а колико не. Није постојао претходни договор око броја игрсча, него је избацила мене и још пар људи, оставивши нас без х2х забаве целе јебене године и тако постала - Толаа :mad:

 

Мислим, како би било ко од вас навучених реаговао да када крене прво коло види да је избачен из лиге?

 

Уз све ово, у комплету добијаш и информацију да сам те године победио у класику, за шта ме боли дупе јер је само х2х права забава, и да ме избацивањем Толаа :mad: вероватно лишила титуле и у тој х2х лиги или бар озбиљне борбе за њу.

 

Толаа :mad:

 

Gde su ti dokazi? Sve same lazi i prevare! Sem da je mooooozda bila treca, a ne druga h2h sezona, to nisam sasvim sigurna, a za ostalo cu da te tuzim za klevetu. I presudim. 

Link to comment

:fantom: Tek ovde vedrim i oblacim, draft je da se Prslin igra gazde. Sad cu da ti ispricam Prslinovu omiljenu horor pricu. Prasline, pokrij oci ako si dosao dovde. On je jedan od osnivaca PPP fantazija. Krece druga sezona, niko da otvori H2H ligu, otvorim je ja. Uslo 20 ljudi, usao Prs kao 21. pre nego sto sam stigla da zakljucam. Sut karta, cao, zdravo, nas'o si da ides na more pred start fantazija, ni ne zasluzujes da igras. Jos uvek ima nocne more, odatle tolika netrpeljivost prema meni. 

Prslin je, 'ladno, govorio istinu :cry: :

Толии :mad:  је срце хируршки одстрањено, а на његово место је уграђен сервер са казахстанским половним хардвером и еритрејским багованим кодом. :mad:

 

 

 Pa ti sad vidi kome si se zamerio onim hobistickim komentarima. 

lose si me razumela, nemam nista protiv hobistickih sportova. Cak sam tri godine trenirao jedan od njih: plivanje...

 

kako bih kasnije mogao da se bavim pravim sportom- vaterpolom :fantom:

 

Upadaj u 1 Ligu, sjajno je sto ce vas biti mnogo! Sta ce ti treci tim? Imas jedan za draft, drugi ti je valjda normalan, sto ne udjes s tim sto nije za draft?

nije :cry:  sa tim timom sa jos 9 ljudi sa OCD igram sa nekim ogranicenjima(max po jedan igrac iz top6 timova, min po dva igraca iz promovisanih timova)

 

Али то није све! Ако наставиш да читаш, по истој цени ћеш чути информацију да је то у ствари била трећа сезона х2х и пета класика, што Толаа :mad: не зна јер није играла од почетка, да сам од прве х2х сезоне увек ја отварао топик и правио лигу, да је она те године утрчала ниоткуд, отворила топик, направила лигу, одредила колико ће људи да је игра, а колико не. Није постојао претходни договор око броја игрсча, него је избацила мене и још пар људи, оставивши нас без х2х забаве целе јебене године и тако постала - Толаа :mad:

 

Мислим, како би било ко од вас навучених реаговао да када крене прво коло види да је избачен из лиге?

ppp fantasy prevrat... Ime joj pristaje 10/10

 

saljem ti na PM broj mog psihijatra. Meni je pomogao :whistle:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...