Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2015/2016


Recommended Posts

Bolje je da bude i manje timova al da svi budu aktivni i da se peglaju do zadnjeg kola nego da bude po svaku cenu 20 od kojih ce nekolicina biti fantomski i koji ce postati neaktivni do oktobra.

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    362

  • malkin

    302

  • ducca

    259

  • Pokojni Ruxin

    192

Napravio sam moćan tim,ne bi trebalo da do pocetka bude mnogo promena,jer poucen iskustvom iz proslih sezona ne treba novajlije odmah gurati u vatru ????.

Link to comment

Morževi junajted su nasukali na svoju santu leda. Ovoga puta nema šampionskog broda, ali će tim pokušati da se vrati tamo do sledeće sezone, gde mu je bilo uobičajeno stanište. :)

Za sada, deluje da će biti prijatna plovidba u prijatnom i uglavnom poznatom okruženju u Ligi1.

 

Mene su početkom tekuće godine napale veće obaveze nego što sam navikao u životu, ali sam siguran da će biti dovoljno da tim bude namešten u 95% situacija i da me može iznenaditi samo neko vanredno kolo.

 

Kad smo već kod toga, zar liga ne počinje obično krajem avgusta??? Znam da su se nekad još tokom Beer festa ugovarali ulasci u razne privatne lige, a sad treba srediti tim do 7-8. avgusta. Treba pohvatati i ova nova pravila o trostrukom kapitenstvu, svi u napad formacijama, kao i 15 na 11 strategijom. :) Da ne pominjem što ni ne znam skoro ništa o transferima koji su se desili do sada.

Link to comment

Koja svrha. i onako sve ovo više nema smisla -_-

 

Ovo može da prođe u classicu, kao dodatna zanimacija,  ali u h2h ligi gde svaki poen odlučuje, posledice su nesagledive. samo gledajte

 

Link to comment

sezona kreće za dve nedelje? :o

hezuse, pa ja ne znam ni ko su novajlije u ligi, a kamoli ko će da bude ovosezonski Bohan™.

 

kolko će ova sezona da bude loša :isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...