Jump to content
IGNORED

Tour de France 2015


malkin

Tour de France 2015  

22 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ja mislim da su Kintana i Movistar prosto demoralisani time što Frum i njegov ekrančić pre ili kasnije neutrališu svaki napad. sve više mislim da oni uopšte ne veruju da mu mogu bilo šta. ali to nije opravdanje da ne probaju...

Ajde da je Moviestar barem pokusao da napravi ozbiljan napad, pa da se i kaze, njihov napad i kada ga ima a to je retko traje 10 sekundi i ide pogled iza ramena i vracanje u sediste, a ovo obracnje Valverdea-Froomu da Sky juri za Nibalijem je samo slag na tortu o odvratnosti Moviestara

 

napred Lo Squalo uzmi im makar trece mesto

Link to comment
  • Replies 861
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    157

  • Nemanja Posrbica

    104

  • gervasius twinkleminkleson

    85

  • freakns

    82

Nema sanse da Nibali uzme 3. mjesto, mislim da mu to i nije cilj. Ide covjek na etapnu pobjedu. 

 

@Host

 

Nibali 33 sekunde iza Rollanda, 1:30 ispred zute majice

Link to comment

Ajde da je Moviestar barem pokusao da napravi ozbiljan napad, pa da se i kaze, njihov napad i kada ga ima a to je retko traje 10 sekundi i ide pogled iza ramena i vracanje u sediste, a ovo obracnje Valverdea-Froomu da Sky juri za Nibalijem je samo slag na tortu o odvratnosti Moviestara

 

napred Lo Squalo uzmi im makar trece mesto

Ja se ipak nadam da je Valverde očekivao da mu Frum baci kosku zbog toga što su ga čekali. Svađa oko Nibalija bila bi ipak previše

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Nema sanse da Nibali uzme 3. mjesto, mislim da mu to i nije cilj. Ide covjek na etapnu pobjedu. 

 

@Host

 

Nibali 33 sekunde iza Rollanda, 1:30 ispred zute majice

3. ESPVALVERDE BELMONTE Alejandro 59 MOVISTAR TEAM 77h 54' 41'' + 04' 09''

4.(+3) ITANIBALI Vincenzo 1 ASTANA PRO TEAM 77h 56' 44'' + 06' 12''

ovo je virtuelni poredak sutra bi moglo biti jos interesantnije onda u borbi za 3. mesto

Edited by sekretar
Link to comment

Ne moze ebo ga Djiro i kad ga je vozio,oce da lipse ovde.Sve zbog onog vlasnika Tinkofa,non-stop je prozivao njega i Sagana.

 

Nadam se da ce da promeni ekipu za narednu godinu i da se makslimalno spremi za Tur,nema on jos mnogo godina pred sobom,mozda 3 ili 4 godine.

Link to comment

wtf Lotto... zašto bi sad iko išta radio osim Movistara (okej, i Saksa)?

 

btw na mom prenosu non stop pričaju da se Kintana danas ne oseća dobro, da je bolestan ili tako nešto... nisam nigde drugde video tu informaciju.

Edited by malkin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...