Jump to content
IGNORED

Tour de France 2015


malkin

Tour de France 2015  

22 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 861
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    157

  • Nemanja Posrbica

    104

  • gervasius twinkleminkleson

    85

  • freakns

    82

Porte će u BMC.

 

meni će biti zanimljivo da vidim kako Sky misli da pravi GT timove. Frum evo razmišlja da vozi i Vueltu--Landa bi u nekoj drugoj ekipi mogao da bude GC kandidat i za Điro i za Vueltu, ovako će pored Henaa, Nievea, Tomasa... najverovatnije da bude jedan od super-domestique-a. ali dobro, pare su pare, a možda je i dobio neke garancije, ko će ga znati.

 

elem, meni je glavni utisak od juče ono rukovanje Kintane i Fruma po završetku etape. lep sportski gest, ali ne mogu da se oslobodim misli da u tome ima i dodatne simbolike. ključni momenat etape je bilo Movistarovo gušenje Kontadorovog napada. Skaj je do sada svaki napad svakoga iz vrha GC-a vrlo pedantno markirao; da ih je Movistar pustio da to urade i ovog puta, mogli su i sami nešto da pokušaju protiv njih sa većom nadom za uspeh. nadam se da je jedini razlog to što su mislili da etapa nije dovoljno teška da se napravi ozbiljan napad, ali se bojim da su odavno pružili ruku Frumu i rešili da im je glavni cilj da popune ostatak podijuma.

Ma svima je bilo sve jasno posle prvog odvaljivanja na pirinejima. Od tada nije imalo šta da se prati. Nije da nismo videli. Makar su lepi krajolici

Borba za žutu majicu postaje tradicionalno dosadna.

+1

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Poslao tapatalk

Edited by Jozef K.
Link to comment

I Nibali je juce zamjerio Movistaru sto je lovio Contadora. Tja, bezveze. 

 

Tja, postala je trka previse kontrolisana i time, ne mogu reci dosadna, ali manje zanimljiva nego sto smo se nadali. We'll always have first week, though..

Nibali je uzasan ove godine, ali mu se ne moze zameriti agresivnost i zelja. Nibali je zadnja tri dana pokusavao sa nekim napadima, hteo da izadje sam na spust i slicno... makar vozi koliko moze. Quintana zato vozi kao prava vuna. Nadam se da je izgubio bukvalno sve fanove sto je imao, ukljucujuci njegovu uzu familiju. jbt, ne samo da nije nista probao da uradi Froomeu, vec je lovio juce Contadora, danas Nibalija... jebes vozaca i tim koji se zadovoljava drugim mestom. luzeri

 

btw, ne podnostim Contadora i uvek sam navijao protiv njega, ali covek je mega giga car. svaka mu cast na trudu :Hail:

Link to comment

Danas tokom najave etape, pusten je intervju sa Quintanom, i za sutrasnju etapu  je rekao da mu najvise odgovara i da ce sutra napasti Frooma,

ostaje da se nadamo

Link to comment

pa da, ovom caru nije uspelo da sruši Hesjedala pa je požurio po Fuglsanga. ladno je možda odlučio tačkastu majicu (mislim, nije, Frum će to, ali mogao je Fuglsang solidno da pritisne Purita da je danas pobedio).

Link to comment

Kisa opasno pada, bice opasno na spustu

 

edit: i naravno da Contador prvi napada, kako neko da ne voli ovakvog vozaca, a naravno da Valverde krece za njim

Edited by sekretar
Link to comment

iskreno, nisam očekivao ozbiljniju akciju u prvoj grupi pre Glandona.

 

danas će da bude zeznut dan za opstajanje u trci, još gore sa ovim ranim napadima. kratka trka, teški usponi, brz tempo... gruppetto pozadi neće imati više od 35-40 minuta da stigne iza pobednika etape.

Link to comment

samo Poels i Tomas ostadoše :whistle:

 

duga je ova vožnja po dolini do Glandona, doduše, oporaviće  se do tada najverovatnije Skaj. ali nije im lako.

Link to comment

Danas ili nikada. Moraju da rasture Sky, kako god znaju i umeju i to zajednički. Moraju da izoluju Froomea, što pre to bolje.

Link to comment

Ovo je strašno. I ne slažem se oko zanimljivosti borbe za top10. Ceo tim roka za jebeno 9. mesto jebenog Moleme. Sto puta su mi veće face Kamings, Štibar, Van Avermet i Geške od Kintane, Valverdea, Hesinka i inih strpljivih alibi vozača.

 

Kontador je u nikakvoj formi, ali bar pokazuje vitešku borbu i gine sa stilom. Žali bože naslednika mu.

 

E da i Nibali je car.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...