Jump to content
IGNORED

Tour de France 2015


malkin

Tour de France 2015  

22 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ovo je strašno. I ne slažem se oko zanimljivosti borbe za top10. Ceo tim roka za jebeno 9. mesto jebenog Moleme. Sto puta su mi veće face Kamings, Štibar, Van Avermet i Geške od Kintane, Valverdea, Hesinka i inih strpljivih alibi vozača.

 

Kontador je u nikakvoj formi, ali bar pokazuje vitešku borbu i gine sa stilom. Žali bože naslednika mu.

 

E da i Nibali je car.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

jebeni Gesink je u pitanju :mad:

 

ne znam što se na njih ljutiš, ljudi rade ono za šta su došli na Tur. Nibali i Kontador mogu da voze junački jer su prilično usrali motku u prve dve nedelje. slično i sa npr. Bardeom, ne bi bio u begovima i jurio etape da nije prso u GC-u...

 

edit. a što se zanimljivosti tiče, slažem se...  radi toga se bicikli gledaju u aprilu i maju :fantom:

Edited by malkin
Link to comment
  • Replies 861
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    157

  • Nemanja Posrbica

    104

  • gervasius twinkleminkleson

    85

  • freakns

    82

Meni je Movistar gori. Mislim, kapiram sve to, borba za svako mjesto, ali bla, uvijek cu vise postovati Contadora, uz sav teret proslosti... On je spreman da rizikuje sve za prvo mjesto, ukljucujuci i ispadanje iz prvih 10. Po tome je apsolutno ispred svih ostalih. Nibali isto pokusava nesto, ali realno, osim danas svi pokusaji su mu bili na kilometar pred spust. 

 

Mislim, moramo uzet i u obzir da nije uvijek do toga koliko oni hoce nego koliko mogu - mislim da im moramo 'dozvoliti' da budu van forme. Al zadrzavam pravo da kukam kad smaraju :D

Link to comment

Ma ne ljutim se. Jasno je da svi imaju svoju računicu. Samo ranije nije bilo Kintana i Valverdea previše. Kad se setim da sam Urlihu zamerao pasivnost...

 

Volim ja da pogledam i druge GT i klasik poneki kad naletim, al imam utisak da je Tur baš u krizi. U vreme kad se znalo 3 godine unapred da će Lens da uzme, bilo je većih uzbuđenja. Ne pamtim odvratniju ekipu od Movistra

 

Edit: slažem se sa šefom

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by kralj
Link to comment

Slazem se sa gore napisanim,

Moviestar je ubedljivo najgori, pred TdF su pricali kako dolaze da uzmu zutu majicu, direktor im kuka kako je steta sto je Nairo izgubio minut i po u onoj etapi na Zealandu, Nairo pred Alpe govori kako ceka svoje etape na Alpima, te etape dosle oni samo jure kada skoce Nibali i Contador, i danas ce verovatno napasti Frooma u zadnjih 500 metara kada osiguraju da i Nairo i Valverde dodju zajedno pred cilj

Link to comment

dobro, ovaj Astanin tempo je početak raspleta.

 

Tomas otpao. jel se sad slažemo da nije na ovom Turu bio supermen u koga treba sumnjati?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...