Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

Mislim na '87 i Gan a zatim i 2 izgubljene titule protiv Jugoplastike, odnosno Duletovo prvo bitisanje u Partizanu u periodu kada je teze bilo biti prvak Jugoslavije nego prvak Evrope. Da je nama a ne Splicanima Boza bio trener, sasvim sigurno bi danas pricali o KK Partizan kao visestrukom evropskom sampionu.

 

Super je sve to, 13 titula i nizu i fajnal for, ali neke stvari jednostavno ne mogu da se oproste.

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da li smo  stvarno bili bolji od te fenomenalne Jugoplastike je pitanje za malo duzu raspravu ... Prezelen je bio za Gan i verovatno bi sa nekim iskusnijim i boljim trenerom te godine  uzeli evorpu, To je vise greska tadasnjeg rukovodstva a ne Vujosevica, nebitno, posebno u kontekstu trenutnog stanja u klubu ...

Edited by Geo
Link to comment

Kakve spekulacije. Jel sam jasno rekao i ucenio (pre 2 meseca kad se pojavila prica o smeni) da ce da trazi sve pare odmah ako se ne produzi ugovor sa njim.

 

Nije.

Link to comment

Nije mi samo jasno sto taj ne izadje u javost sa tom super ponudom ? Donosim brdo para, dovodim boljeg trenera, igrace ... debelom dajem 500k, ne veujem  da bi bilo puno nezadovoljnih .

 

ko je ovo rekao?

Link to comment

pa nije baš da sam čuo da dolazi bolji trener, osim ako misliš da je muta bolji :) 

 

btw ako je stvarno sve to istina, onda slažem se, trebalo bi uskoro da izađe na videlo

Link to comment

Debeli je rekao koliko se secam, da ako stvarno postoji tako nesto, onda ide bez ikakvih trzavica... Znaci win win za sve

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Link to comment

све ок. није повређен

 

 

ovo je bio moj prvi post na vest. kontam da salu neko moze shvatiti kao prejaku i neprimerenu. u stvari, ideja mi je bila da ubacim malo zezancije i na racun snajperiste. nebitno, nisam imao losu nameru za razliku od bradilka i njegove retorike sila mraka i bezumlja pod okriljem noci...

 

sad ide deo gde govorim da ne mrzim partizan, grobare i duleta, da smatram da je to veliki klub kome ne zelim propast, cak ni onakvu dubiozu u kojoj je zvezda bila poslednjih 18 godina jer volim kosarku a takmicenje bez pravog i snaznog rivala i nije neko takmicenje. samo, kontam da se to na ovom forumu podrazumeva za sve, i da je to opste mesto. sve ono mimo te price je ili sala ili je onaj ko je dosao ovde sa mrznjom prema ovom ili onom klubu, dosao na pogresan forum.

 

edit: pobrisao sam saljenja i deo gde je prica krenula da lici na licna prepucavanja.

Link to comment

ode ovaj svet u kurac zbog politicke korektnosti  :fur:

pa pola foruma bi maltene moglo da se brise na isti nacin, samo da se nadje jedan uvredjeni (a uvek ce ih biti).

+1 za cigane ovaj put

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...