Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Apropo kupovine slika i nekog razbacivanja para na iste, kao direktni posrednik mogu da izjavim za Dnevnik da Dule veoma pažljivo odabira slike naših slikara i da mu  galerija soba liči na kulturno blago cenjene umetnosti. Ako hoćete forumskim rečnikom; ne razbacuje se parama i ne može niko da ga odere za neki veći procenat :cry:

Link to comment

Zaradjivao je barem koliko i Pesic,Sakota,Zmago..., samo sto je ovaj i imo konkretne rezultate rada u vidu trofeja i pristojnih plasmana u evropi... Koliko god da je primao mislim da je radom zasluzio i naravno da je normalno da mu se jednog dana i isplate dugovanja, kao i svakom ko je ispunio ugovor!

 

 

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Carski

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

ma jasno je da svaki ugovor treba da bude isplacen...problematicno je sto igrace deklarise kao izdajnike i moralne patuljke kada traze postovanje ugovora i isplatu zaostalih zarada...a sada ucenjuje klub tim istim zaostalim dugovanjima kako bi sacuvao poziciju...pri tome istina je da vecina igraca ima veliki benefit od igranja u KKP (sto onih na pocetku karijere sto povratnika)...ali ne zaboravimo da isto tako i Dule duguje mnogo KKP kada je u pitanju njegova karijera (nigde nije bio uspesan van i pitanje je gde bi bilo njegovo ime na kosarkaskoj mapi Evrope da nije Partizana) 

Link to comment

Da, Ruso,Muta,Trajovic,Kime,Struja... napravise cudo i sa Partizanom i kasnije kada su otisli u beli svet...

Cinjenica je da se debelom dosta duguje,kao i da nikakvu tuzbu protiv kluba nije podneo,ostalo su sve spekulacije ...

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Kakve spekulacije. Jel sam jasno rekao i ucenio (pre 2 meseca kad se pojavila prica o smeni) da ce da trazi sve pare odmah ako se ne produzi ugovor sa njim.

Link to comment

Koga si ucenio?

+1 :)

U jednom intervjuu je doslovce rekao, da je spreman u trenutnoj situaciji da radi za 1 evro, a ako dodju neki novi (naprednjaci) i insistiraju da napusti klub , da ce biti normalno da mu ti isti ( sto donose brdo para sa sobom) isplate dugovanja u nekim uobicajenim ratama (kako se dogovore)... Stvarno ne vidim sta je nenormalno i nemoralno u celoj prici ? Na stranu cinjenica, da je zadnji sukob sa Danilovicem izbio jer je insistirao da pare od zadnje rate od Bogdanovica idu prvo igracima, umesto rukovodstvu,radnoj zajednici i tenerima (koliko mi je poznato ovo niko od prozvanih nije demantovao)

Edited by Geo
Link to comment

šta god bilo ko voleo, da li da dule ostane trener ili ne, mislim da ko god uđe u klub, doći će na papiru u klub bez trenera i pritom 99% neće hteti Duleta kao trenera. Naslušao sam se poslednjih dana glasina, ali jedna, ona u kojoj se pominje Grba na jednoj od funkcija u KK, se ponovila nekoliko puta a juče je izašla i iz usta jednog menadžera. Meni je sve to što je on ispričao smešno i tužno idalje, ali ovde je sve moguće i ništa nije sigurno. Pominjao je kako je Duletu već nuđeno 500k na ruke, da je ovaj odbio. Lik koji planira da uđe u KK je gospodin ex savetnik  Dodika a sada velikog vođe, u novcima je velikim normalno, navija za Partizan...mene zanima jel stigla ovakva priča do još nekog, jer bi mi sad baš čudno izgledalo da nema nikakve istine u tome a čuo sam sa više strana.

Edited by Scouser
Link to comment

Nije mi samo jasno sto taj ne izadje u javost sa tom super ponudom ? Donosim brdo para, dovodim boljeg trenera, igrace ... debelom dajem 500k, ne veujem  da bi bilo puno nezadovoljnih .

Link to comment

ma jasno je da svaki ugovor treba da bude isplacen...problematicno je sto igrace deklarise kao izdajnike i moralne patuljke kada traze postovanje ugovora i isplatu zaostalih zarada...a sada ucenjuje klub tim istim zaostalim dugovanjima kako bi sacuvao poziciju...pri tome istina je da vecina igraca ima veliki benefit od igranja u KKP (sto onih na pocetku karijere sto povratnika)...ali ne zaboravimo da isto tako i Dule duguje mnogo KKP kada je u pitanju njegova karijera (nigde nije bio uspesan van i pitanje je gde bi bilo njegovo ime na kosarkaskoj mapi Evrope da nije Partizana) 

 

Da ne bese Duleta za pocetak bi imali makar dve a mozda i koju vise titulu prvaka Evrope. 

 

Rado bih to menjao za 5-6 prvenstava SRJ/SCG/Srbije, 2-3 jadranske (ili kako se to vec zove lige) i jedan kup.

Link to comment

Da ne bese Duleta za pocetak bi imali makar dve a mozda i koju vise titulu prvaka Evrope. 

 

Rado bih to menjao za 5-6 prvenstava SRJ/SCG/Srbije, 2-3 jadranske (ili kako se to vec zove lige) i jedan kup.

Mislis na zikin projekat "Evropska zvezda' ?  :huh:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...